stat
Impreza już się odbyła

Navigatorgong

 • sobota, 17 lipca 2010, godz. 23:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Plac przy Bastionie Żubr
 • Bilety
  wstęp wolny
Navigatorgong

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Navigatorgong to projekt muzyczny - efekt wieloletnich poszukiwań Roberta Usewicza, który od najmłodszych lat eksperymentował z różnymi dzwiękami i gatunkami muzyki, z wykształcenia muzyk klasyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w muzyce elektronicznej, pop i rock jako kompozytor, producent i inżynier dzwięku. Robert ma również na swoim koncie wiele godzin muzyki do filmów, TV i sztuk teatralnych.

Przez ostatnie lata Robert skupił swoją uwagę na Świętych Dzwiękach i starożytnych instrumentach, po tym jak został wprowadzony do świata gongu przez swojego przjaciela szamana. Występował na wielu festiwalach głównie jako muzyk solowy: "Okno na Świat", "Metropolia jest OK", "Wisłostrada","Etnofestiwal", "Folkowo", otworzył tegoroczną, jubileuszową edycję FPFF w Gdyni. W niektórych koncertach wystąpują również: Joanna Jordan - misy, gongi, perkusionalia - i Jacek Stromski - bębny, perkusionalia i inne.

Navigatorgong to połączenie World Music, Ethno, szamańskich, transowych rytmów, muzyki medytacyjnej i uzdrawiających dzwięków.

Połączenie pierwotnych brzmień starożytnych instrumentów z nowoczesnymi technikami nagrań i eksperymentatorskim podejściem, tworzy oryginalne i niepowtarzalne brzmienie. W nagraniach można doświadczyć dzwięków: gongów, mis tybetańskich, tampury, bębnów, własnoręcznie wykonanych fletów, didgeridoo, i wiele innych egzotycznych instrumentów z całego świata.

Koncert/performance NAVIGATORGONG to przede wszystkim medytacja i uzdrawiająca kąpiel w dzwiękach gongu - hipnotyzujące, duchowe przeżycie o najwyższych walorach artystycznych, powrót do korzeni, wyprawa do źródła, do światła. "UNIWERSALNA HARMONIA KOSMOSU", "MUZYKA SFER" to właśnie muzyka NAVIGATORGONG.

17. 07. godz. 23.00 / plac przy Bastionie Żubr

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • folk / etno / world , hip-hop
  mar 12
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Bunkier
  Bownik