• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

NaukoweLove. Siła przyciągania

Często mówimy, że ktoś działa na nas elektryzująco lub przyciąga jak magnes. Z niektórymi tworzymy więzi silne niczym zespojone ze sobą kwarki jądra atomu, z innymi wchodzimy w luźniejsze relacje na wzór krążących po orbitalach elektronów. Bo siła przyciągania występuje i w nauce, i w miłości! Będziecie się mogli o tym przekonać już 12 lutego od 19:00 do 23:00 podczas NaukoweLove 2022! Walentynki? W Experymencie!

Siły rządzące wszechświatem możemy podzielić na cztery podstawowe rodzaje grawitację, elektromagnetyzm, oddziaływania silne i słabe. Język międzycząsteczkowych interakcji nie tylko perfekcyjnie opisuje funkcjonowanie otaczającego nas świata, często jest również łudząco podobny do języka miłości!

W popkulturze podobnie jak w kosmosie miłosne relacje pełne są naprzemiennych etapów wzajemnego przyciągania i odpychania. Cząstki elementarne, tak jak ludzie, oddziałują na siebie, przyciągają, przesyłają informacje, a niektóre nie są w stanie istnieć bez swoich partnerów dłużej niż ułamki sekund. A jeśli uważniej przyjrzymy się otaczającej nas przyrodzie, odkryjemy bogactwo sposobów uwodzenia, technik przyciągania i strategii znalezienia partnera.

Podczas NaukoweLove między innymi:
- sprawdzicie, ile nauki jest w miłości, a ile miłości w seksie
- dowiecie się, jak uwodzą zwierzęta
- zagracie w naukowy PubQuiz i miłosne 5 sekund
- doświadczycie termowizji zakochanych
- poznacie filmowe triki wykorzystywane podczas kręcenia scen łóżkowych
- wplączecie się w roślinne seks-układy

Te oraz masa innych atrakcji czekają na Was podczas gorącego wieczoru walentynkowego dla dorosłych przyjdźcie do Experymentu i zakochajcie się wnauce! Będą z Wami m.in. dr Maja Herman i dr Wojciech Glac!

termin: 12.02.2022 | godz. 19:00
czas trwania: 4 godziny
wiek: 18+

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wykład , warsztaty , spotkanie
  sie 10-31.10
  g. 18:00 - 20:00
  Gdynia, Zaufaj Położnej Szkoła Rodzenia
  Szkoła rodzenia w Gdyni