stat
Impreza już się odbyła

Naturalna pielęgnacja mamy i noworodka

Witaj przyszła mamo i przyszły tato! Spodziewacie się dzidziusia i chcielibyście się przygotować na jego/jej nadejście ? Super! Przygotowaliśmy dla was 3 spotkania by ten czas był jak najpełniejszy.

wrz 19

niedziela, godz. 15:00

Gdańsk,
bilety 50 zł

22 września - 24 listopada 2021, godz. 11:00 - 14:00

bilety 350 zł
2/ 02.08 - 11:30-13:30 PRAKTYCZNY WARSZTAT
Na tym spotkaniu zajmiemy się naturalną pielęgnacją mamy i noworodka.
Porozmawiamy o naturalnych olejach do pielęgnacji skóry, odżywczych masłach i innych naturalnych składnikach bazowych oraz tym, czego przyszłym mamom i bobasom rzeczywiście potrzeba.

Zrobimy:
-olejek do pielęgnacji skóry noworodka- od pierwszych dni życia
-odpężającą sól do kąpieli dla mamy
-krem przeciw rozstępom dla mamy na brzuch i piersi
Wyjdziesz z tymi trzema produktami. Wszystkie materiały oraz surowce zapewniamy w cenie warsztatu.
Warsztat poprowadzi Patrycja Leonard-Pawluk, psycholog i trener, na codzien prowadząca warsztaty z naturalnej pielęgnacji oraz kosmetyków naturanych w Ziemiosferze.

3/ 16.08 - 11:30-13:30 PO PORODZIE

W planie m.in. laktacja, korzystanie z butelek oraz smoczków uspokajaczy, dieta matki karmiącej, czy Twoje dziecko się najada - jak to sprawdzić i oczywiście pieluchy wielorazowe - co? jak? z czym?

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Pilanowska, mama piątki, certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego, doula i promotorka karmienia naturalnego, wspierająca kobiety ciężarne i mamy małych dzieci.

Wszystkie warsztaty odbywają się stacjonarnie w Ziemiosferze. Możesz zapisać się na jeden lub przyjść na wszystkie w cyklu.

Koszt spotkań to 50zł/os, 80 zł za parę lub 180 zł za 2 spotkania i warsztat. Warsztat praktyczny kosztuje 90 zł/ os. Zapisy oraz więcej informacji na stronie: https://www.ziemiosfera.pl/warsztaty-zero-waste

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.