stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Natural Woman - recital Magdaleny Daniel

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - recital Magdaleny Daniel!
Będzie to niepowtarzalna okazja do bliższego poznania aktorki i wokalistki, jej prywatnych upodobań i muzycznych fascynacji. Koncert będzie powrotem do klasyki muzyki rozrywkowej takich kompozytorów jak G. Gershwin oraz C. Porter. Podczas recitalu usłyszymy piosenki rozrywkowe w klasycznej aranżacji oraz piosenki w pięknych polskich tłumaczeniach m.in. "Cheek to cheek", "What a wonderful world", "A natural woman", "Ain't she sweet", "How deep is your love", "Body and soul" czy "Proszę sądu".

w każdy czwartek (do 27.08), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 16

niedziela, godz. 12.00

Sopot,
bilety 8-20 zł
Magdalena Daniel - aktorka, wokalistka, lalkarka i organistka. Zakochana z wzajemnością w muzyce oraz w teatrze, a zwłaszcza w teatrze ożywionej formy. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza oraz Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. na Wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w Klasie Wokalistyka p. Marty Wilk i Marty Złotnickiej-Godereckiej. Uczennica V roku Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kielcach w Klasie Michała Przygodzkiego oraz s. Hanny Szmigielskiej. Absolwentka Music Laboratory w Warszawie kierunek Produkcja Muzyczna. Współtworzy projekt finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Teatr, mama, tata i ja", który jest skierowany do dzieci i rodziców, przebywających w zakładzie karnym. W 2018 roku wydała debiutancka płytę "Poetic Syntetic". Jest pomysłodawczynią Alternative and Creative Institute, którego misją jest wspierać ludzi w działaniach Twórczych. W 2019 roku otrzymała stypendium z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS na druga płytę "KONOPADAKOPA". Na co dzień współpracuje z Teatrem TETATET. Prywatnie kocha psy i podróże.

jazz - koncerty w Trójmieście

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij
  • jazz , soul
    lip 27-14.08
    g. 18:00 - 21:00
    Gdańsk, Park Świętopełka
    Letni chillout