stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Natural Woman - recital Magdaleny Daniel

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - recital Magdaleny Daniel!
Będzie to niepowtarzalna okazja do bliższego poznania aktorki i wokalistki, jej prywatnych upodobań i muzycznych fascynacji. Koncert będzie powrotem do klasyki muzyki rozrywkowej takich kompozytorów jak G. Gershwin oraz C. Porter. Podczas recitalu usłyszymy piosenki rozrywkowe w klasycznej aranżacji oraz piosenki w pięknych polskich tłumaczeniach m.in. "Cheek to cheek", "What a wonderful world", "A natural woman", "Ain't she sweet", "How deep is your love", "Body and soul" czy "Proszę sądu".

sie 28

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
Magdalena Daniel - aktorka, wokalistka, lalkarka i organistka. Zakochana z wzajemnością w muzyce oraz w teatrze, a zwłaszcza w teatrze ożywionej formy. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza oraz Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. na Wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w Klasie Wokalistyka p. Marty Wilk i Marty Złotnickiej-Godereckiej. Uczennica V roku Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kielcach w Klasie Michała Przygodzkiego oraz s. Hanny Szmigielskiej. Absolwentka Music Laboratory w Warszawie kierunek Produkcja Muzyczna. Współtworzy projekt finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Teatr, mama, tata i ja", który jest skierowany do dzieci i rodziców, przebywających w zakładzie karnym. W 2018 roku wydała debiutancka płytę "Poetic Syntetic". Jest pomysłodawczynią Alternative and Creative Institute, którego misją jest wspierać ludzi w działaniach Twórczych. W 2019 roku otrzymała stypendium z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS na druga płytę "KONOPADAKOPA". Na co dzień współpracuje z Teatrem TETATET. Prywatnie kocha psy i podróże.

jazz - koncerty w Trójmieście

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • jazz , rock , pop , muzyka chóralna , widowisko / show , jubileusz
    cze 22
    wtorek, g. 20:00
    Gdynia, Teatr Muzyczny
    Karuzela Gna