stat
Impreza już się odbyła

Natura życia - terenowe warsztaty

Natura życia i natura w życiu terenowe warsztaty fitoterapeutyczne dla dorosłych. Czas trwania każdego spaceru: 2 godziny.

sie 21

sobota, godz. 10:00

Ujeścisko-Łostowice, zbiornik retencyjny...
Wstęp wolny

w każdą niedzielę (do 29.08), godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
Obowiązują zapisy: 58 301 80 99 oraz 785 898 621 (telefony odbierane są w godzinach pracy)
Limit miejsc na warsztacie 20 osób
Prowadząca: Dorota Grądzka

Terapeutka medycyny naturalnej i chińskiej. Prowadzi gabinet Natura Życia. Przychodzą do niej ludzie po zdrowie i dobre samopoczucie. Prowadzi bloga (https://naturazycia.pl/blog/), w którym omawia zioła i ich dobroczynne działanie dla zdrowia. Dzieli się wiedzą w audycjach radiowych w Radio Gdańsk. Działa jako wolontariusz dla Fundacji Fly prowadząc zajęcia z ziołolecznictwa dla seniorów.

Od lat nieustannie się uczy u mistrzów zielarstwa, a od kilku lat studiuje medycynę chińską. Aktywnie uczestniczy w życiu zielarskiej społeczności poprzez udział w Zielarskich Zlotach oraz członkostwo w Polskim Towarzystwie Zielarzy i Fitoterapeutów.

Podczas spaceru przyrodniczego uczestnicy nauczą się jak rozpoznawać rośliny, poznają zasady zbierania ziół (z uwzględnieniem ochrony przyrody i szacunku dla natury) oraz zastosowanie zdrowotne wybranych gatunków roślin. Dowiedzą się jakie leki możemy pozyskiwać z natury, poznają aptekę rosnącą na łąkach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.