stat
PATRONAT

Natalia Piotrowska-Paciorek

  • niedziela, 13 lutego, godz. 17:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    50
    Kup bilet

Najpiękniejsze przeboje musicalowe, filmowe, ale także utwory pop wykona Natalia Piotrowska-Paciorek. Towarzyszyć jej będzie pianistka Vlasta Traczyk.

Swój ostatni solowy występ Natalia Piotrowska-Paciorek miała tuż przed wybuchem pandemii 8 marca 2020 r. w Gdyni. Teraz ponownie - w Gdyni - wznawia swoje występu. Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej-Paciorek odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie Nowa Maska w Warszawie. Natalię na co dzień można zobaczyć m.in. na deskach Teatru Roma, gdzie wciela się tytułową rolę w spektaklu "Aida". Aktorka występuje również w Teatrze Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak "Jesus Christ Superstar", "Twist and Shout", "Rapsodia z Demonem", "Kobiety na skraju załamania nerwowego", "Broadway Exclusive" oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus, gdzie jej nagrania mają po kilka milionów wyświetleń. Podkładała również głos do produkcji Disneya - Aladyn, gdzie jej głosem mówiła i śpiewała główna bohaterka filmu Jasmine.

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych.
Kup bilet
lut 7-8

poniedziałek - wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 35 zł
Kup bilet
mar 10

czwartek, godz. 19:00

bilety 104 - 145,5 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.