• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nasza kobiecość - my body & my sex - warsztaty

Luksusowy warsztat dla kobiet o kobiecych sprawach: MY BODY & MY SEX w uroczych francuskich klimatach, przepełniony kobiecością otuloną koronkami i muzyką na żywo prosto z Paryża. Takiego wydarzenia jeszcze nie było! To już 9-te wydarzenie "Nasza Kobiecość", które tym razem odbędzie się w kameralnej atmosferze francuskiej restauracji Santé w Gdyni.

Już od godz. 13:00 zapraszamy na bezpłatne INDYWIDUALNE LEKCJE STYLU Z JOLANTĄ LEWICKĄ, założycielką i projektantką ekskluzywnej marki bielizny Li Parie Lingerie. Podczas 30 minut spotkania sam na sam z projektantką, otrzymasz kompleksową poradę jak ubierać swoje ciało w seksowną bieliznę, czym sugerować się w wyborze fasonu, jak łączyć ją z odzieżą by nadać sobie odrobinę pikanterii niezależnie od figury i wydobyć KOBIECOŚĆ. Już dziś zarezerwuj swój termin w godzinach od 13 do 18. Zapisy pod nr telefonu: 796771120.

Zwieńczeniem tego dnia będzie WARSZTAT, który rozpocznie się o GODZINIE 18:00. To wtedy w magicznej atmosferze koronek i dźwięków pianina nasze prelegentki wprowadzą Cię głębiej w świat kobiecości:

"Czym jest BODY LOVING?" - Karolina Sozańska
"Relacja z kobiecym ciałem w różnym wieku, kształcie i stanie"- Jolanta Lewicka

"Seksualność, a kobiece emocje, gonitwa myśli, mózg i upływający czas" - wywiad z seksuolożką Agnieszką Wroczyńską

Zwieńczeniem wieczoru będzie recital francuskiego muzyka rodem z Paryża: Jean Francois Nowacki.

Dress code: kobieco, "mała czarna", koronki, czerwone dodatki
Ten dzień będzie pełen kobiecych niespodzianek!

Zapraszamy

Karolina Sozańska & Katarzyna Szulc

Nasza Kobiecość

O prelegentkach:
Jolanta Lewica: założycielka i projektantka eksluzywnej bielizny Li Parie Lingerie, braffiterka, autorka książek: "Body Book" i " Relation Book", kobieta biznesu. Jedna z bohaterek projektu More is More, życiowe maksymalistki 45+. Body coach.

Karolina Sozańska: Autorka projektu "Nasza Kobiecość", który stworzyła z potrzeby serca 7 lat temu. Pomaga kobietom dbać o zdrowie, urodę, rozwój osobisty i seksualny. Od 23 lat zawodowo związana branżą medyczną, a od 9 lat z beauty. Mentorka, prelegentka, liderka kobiet i inspiratorka do zmian na lepsze.

Agnieszka Wroczyńska: doświadczona psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, superwizorka, seksuolożka. Specjalizuje się w zaburzeniach seksualnych u kobiet. Szczególnie interesuje się trzecią falą terapii poznawczych i behawioralnych - przede wszystkim terapią schematów, ACT, DBT oraz IBCT. Prelegentka podczas TEDEx: "By nasz sex był lepszy".

Katarzyna Szulc: Przedsiębiorczyni. Mentorka z zakresu self-concept, pozytywnej filozofii życia i budowania dojrzałej pewności siebie. Zachęca kobiety 40+ do budowania życia na swoich zasadach. Od 2024r. współautorka "Nasza Kobiecość".

Opinie