stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nasz Jonasz

Marcel Sabat

sty 25

sobota, godz. 20:00

Sopot,
bilety 50 zł
ulgowy 40 zł
bilety 50 zł
przedsprzedaż 45 zł
Kup bilet
Zapraszamy 11 października na  koncert podczas którego będzie można usłyszeć ponadczasowe utwory Jonasza Kofty. 

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


W programie, oprócz autorskich utworów będzie można usłyszeć takie przeboje jak: Radość o poranku, Jej portret czy Z Tobą chcę oglądać Świat. Cały koncert jest swego rodzaju spektaklem, który poza muzyką przedstawia historie i anegdoty z życia poety.

"Moje występy sceniczne od zawsze były ściśle związane z poezją śpiewaną czy piosenką aktorską. Przez wiele lat byłam bardziej skoncentrowana na tekście danego utworu, niż na muzyce. Po studiach zaczęłam odkrywać, jakie przyjemne jest pisanie własnych kompozycji i zabawa muzyką. Zawsze wiedziałam, że chciałbym zrobić koncert z piosenkami kogoś z "wielkiej trójki" - Osiecka, Kofta, Młynarski. Padło na Koftę, bo kiedy czytałam jego teksty, zaczęły robić się bardzo spójne z moją muzyką, jakbyśmy mieli jakąś podobną wrażliwość. I tak z połączenia miłości do poezji, późniejszej miłości do muzyki i odwiecznej miłości do twórczości Jonasza, powstał "Nasz Jonasz" - koncert podczas którego można poznać choć część życia i twórczości tego ponadczasowego poety i niezwykłego człowieka, jakim był Jonasz Kofta. Można też się wzruszyć i trochę pośmiać. Zapraszam do przeżywania z nami tej muzycznej podróży. Agata Kujawa, pomysłodawczyni koncertu

Agata Kujawa - wokal, autorka muzyki, pomysłodawczyni koncertu - Wokalistka, aktorka, tancerka, animatorka kultury. Absolwentka specjalności MUSICAL Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureatka wielu festiwali w m.in. festiwalu OFPA Reflektor. Uczestniczka programów telewizyjnych: "Tak to leciało", "Szansa na sukces", "X-Factor". Prowadzi warsztaty wokalne, aktorskie oraz taneczne z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce. Założycielka Trójmiejskiej Pracowni Muzycznej - Bear Sound.

Ariel Suchowiecki - Instrumenty klawiszowe, współautor muzyki - Pianista, kompozytor, aranżer. Student Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Odbywał praktyki pianistyczne we włoskim konserwatorium G.F. Ghedini w Cuneo. Współpracuje z wieloma artystami i wokalistami scen trójmiejskich. Akompaniator na wielu festiwalach wokalnych. Współtwórca Pracowni Muzycznej - Bear Sound.

Adam Pachla - Kontrabas, gitara basowa - Kontrabasista, basista, muzyk sesyjny. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie st. wyk. Janusza Dobrowolskiego. Obecnie studiuje w tej samej uczelni kontrabas jazzowy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie dr Piotra Kułakowskiego. Członek zespołu "Dwa na Dwa". Współpracował z takimi orkiestrami jak Filharmonia Sudecka czy Sinfonietta Consonus, z którą dokonał rejestracji płyt, np."Symphonic Theater of Dreams". Współpracuje również z takimi artystami jak Agata Leśniewska, Agata Walczak, Ralph Kamiński i Jagoda Kościk.

Kacper Skolik - Perkusista jazzowy młodego pokolenia, syn polskiej legendy perkusji Arka Skolika. Swoją pasję do muzyki i gry na perkusji odkrył dopiero w Liceum. Zaczął wtedy uczęszczać do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach im. Ludomira Różyckiego. Dodatkowo rozwijał swoje umiejętności pod czujnym okiem ojca. Obecnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jeden z dziesięciu perkusistów biorących udział w projekcie J. A. P. Kaczmarka "Emigra - Symfonia bez końca". Finalista konkursu "Jazz Drummers Competition 2018"

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • rock , pop , piosenka aktorska
  sty 25
  sobota, g. 20:00
  Sopot, Nowa Zatoka
  Marcel Sabat
 • piosenka aktorska
  lut 2
  niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Swing & Bossa Nova

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni