• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nandakike & Euforytmia

Zapraszamy Was do tej tanecznej przygody, będzie żywo, wesoło, czasem szybko, a momentami wolniej, by odsapnąć i nabrać energii na jeszcze więcej ruchu. Wystąpią dwa zespoły NANDAKIKE oraz eufoRytmia. Po koncercie zapraszamy na etno jam session.

A teraz przedstawiamy gwiazdy wieczoru:

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


NANDAKIKE to nowa odsłona na trójmiejskiej scenie muzyki etnicznej! Naszymi korzeniami jest muzyka afrykańska i to z niej czerpiemy najwięcej, ale w utworach, które wykonujemy oprócz bębnów usłyszycie też masę innych instrumentów tj. didgeridoo, rav vast drum, ocean drum, woodpack, dzwonki, flety, pianino, a nawet gitarę, ukulele i banjolele, ponieważ identyfikujemy się z muzyką świata.

Teksty śpiewamy w rdzennych językach afrykańskich, ale też nie zabraknie naszych autorskich utworów po polsku, w których zauważyć można łączącą nasz zespół miłość do natury i życia. Jesteśmy jak dobry transformator, czerpiemy energię od ludzi i wysyłamy ją dalej w świat! Nazwa naszego zespołu pochodzi od nazw rdzennych zespołów muzyki afrykańskiej, do których należała nasza ekipa tj. Nandaloo - Ania Borecka i Maja Kurant.

Kukakike - Adam Akerman, Ksawery Kuligowski i Ania Maszka, dodatkowo nasz skład wzbogacili Marianna Drygas i Piotr Hopcia
Zespół eufoRytmia - tworzy go czterech wspaniałych muzyków:
Paweł Jakubiszyn
Jędrzej Jakubowski
Łukasz Płecha
Sławek Rodriguez Porębski

Łączy nas zamiłowanie do improwizacji, transu, muzycznych podróży w czasie i przestrzeni, twórczych poszukiwań i eksperymentów. Muzyka jest naszą drogą, drogą życia, wzrostu, samopoznania, kreacji, wolności, dopełniającą się z innymi ścieżkami, duchowego rozwoju, które praktykujemy.
Ideą naszego projektu jest łączenie brzmienia etnicznych, rytmicznych i melodycznych instrumentów w transowej, improwizowanej, ekstatycznej muzyce. Przebieg naszych koncertów inspirują cztery żywioły i ich wielorakie aspekty. Z radością zabierzemy was w podróż pełną dźwięków, zaskakujących połączeń i twórczej eksploracji.

Widzimy się na parkiecie

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 zł
 • Przedsprzedaż
  40 zł
Wjazd: 40zł (przedsprzedaż) / 50 zł bramka

PRZEDSPRZED BILETÓW POD LINKIEM:
https://zrzutka.pl/mpyws4

Opinie