Impreza już się odbyła

Najsłodsze Święta - spotkanie z Mikołajem i warsztaty

Pełne świątecznej atmosfery dni w Galerii Przymorze - czas zacząć. W weekend - w dniach od 14 do 16 grudnia - galeria będzie czekać na dzieci i dorosłych ze świątecznymi zabawami i gwiazdkowymi upominkami oraz licznymi promocjami cenowymi. Dodatkowo każdego dnia dla pierwszych 150 osób, które dokonają zakupów na terenie galerii przewidziano specjalne słodkie prezenty.

Najbliższe dni to czas na dokonanie niezbędnych sprawunków i świątecznych przygotowań. Dlatego chcemy, aby nasi mali i duzi klienci zrelaksowali się u nas przy gwiazdkowej muzyce i odnaleźli chwilę na wypoczynek w naszych świątecznych strefach zabaw - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor galerii.

Dla wszystkich miłośników słodkich upominków i świątecznych zabaw przedstawiamy czekające w Galerii Przymorze atrakcje:
15 - 16 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00:
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem
- "Elfie psikusy" czyli gry i zabawy z animatorem

14 - 16 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00:
- Rozgrzewająca mikołajkowa czekolada
- Dekorowanie pierniczków
- Słodkie kartki do Świętego Mikołaja
- Czekoladowe renifery za zakupy dokonane w Galerii za minimum 100 zł* do wyczerpania zapasów (dla pierwszych 150 osób z danego dnia, które zgłoszą się z paragonami do wskazanego punktu).


Galeria zadba o świąteczny nastrój już na wejściu. Rozdawane przez wesołe Elfy kubki z gorącą czekoladą rozgrzeją i dodadzą gościom energii. Będą mogli ją spożytkować między innymi na świąteczne zakupy, które umilone zostaną rozlicznymi cenowymi rabatami i promocjami na przeróżne produkty. W tym czasie czekać też będą atrakcje w postaci wspólnego dekorowania świątecznych pierniczków, czy też tworzenia słodkich, jadalnych kartek bożonarodzeniowych. Nie zabraknie wciągających konkursów, ciekawych quizów i worków pełnych nagród, a także czekoladowych reniferów rozdawanych w zamian za dokonane zakupy.

Jednak najważniejszym wydarzeniem tego weekendu w Galerii Przymorze będzie oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Spotkanie niezwykłe, bo zaaranżowane w specjalnej, świątecznej strefie Mikołaja. Z pewnością jest na co czekać - zapewniają Elfy - Zwłaszcza jeśli było się grzecznym przez cały rok!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij