stat
Impreza już się odbyła

Najlepsze imprezy są w kuchni! - 3. Urodziny Pro Formy

Jak celebrować - to z przytupem! Jak pić - to porządnie! Jak szaleć - to do białego rana! Zapraszamy na trzecie urodziny Pro Formy! Już 8 listopada zabierzemy Was w klimat imprez! Puby, kluby, domówki, studenckie melanże, wytrawne przyjęcia, pracownicze wyjazdy integracyjne, szkolne popijawy, no i kuchnia, bo jak wiadomo - najlepsze imprezy są w kuchni!

gru 9

czwartek, godz. 20:07

Gdańsk,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
Kup bilet

7 lipca - 31 grudnia 2021, godz. 19:00

Sopot,
Zainspirujemy się opowieściami z Waszego życia w temacie rozrywkowym (przypały mile widziane, bo kto z nas ich nie zaliczył) i stworzymy z nich historie. Zagramy też w krótkie gry komediowe w imprezowym klimacie.

Pro Forma to grupa jednych z najaktywniejszych improwizatorów w gdańskim środowisku komediowym. Już od 3 lat na scenie tworzą różnego rodzaju historie/sceny/światy, bawiąc Was i siebie wzajemnie.

Czym jest improwizacja komediowa? Aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza i przećwiczonych tekstów. Wszystko powstaje na oczach publiczności i przy ich udziale. Każdy spektakl jest wyjątkowy, gdyż zagrany raz - nigdy więcej się nie powtórzy. Tak jak najlepsza impreza.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • spektakl dramatyczny , monodram , improwizacje
    lip 7-31.12
    g. 19:00
    Sopot, Teatr BOTO
    BOTO Fest '11