stat

Nadmorski Dwór - dni pokazowe (3 opinie)

 • sobota - niedziela, 8 - 9 maja
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Hallera 236A

W weekend 8-9 maja odbędą się dni pokazowe inwestycji Nadmorski Dwór w Gdańsku. Projekt był inspirowany malowniczymi krajobrazami tej części miasta, która łączy bliskość morza i sąsiedztwo Parku Reagana. Poza mieszkaniami, deweloper zaprezentuje gościom przestronne części wspólne oraz osiedlowy park. Obowiązują zapisy.

Inwestycja powstała w pasie nadmorskim w Gdańsku Brzeźnie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana. W zaledwie 10 minut można stąd dojść spacerem do plaży i molo. To kolejny projekt Invest Komfort, który zachwyca bogactwem roślinności. We współpracy z pracownią architektoniczną MARTEE, deweloper stworzył osiedle - ogród, które przenika się ze swoim naturalnym otoczeniem, m.in. sosnowym lasem. Inwestor zrealizował wyjątkowy w skali Trójmiasta osiedlowy teren rekreacyjny, na wzór prywatnego parku. Znajdują się tam strefy aktywności dla najmłodszych, jak i miejsca do spacerów oraz odpoczynku na hamakach lub przy ławach piknikowych, gdzie można w spokoju posłuchać szumu wody, która płynie wzdłuż parku. Krajobraz stworzony przez nienaruszone, ponad stuletnie drzewa został dodatkowo wzbogacony o nowe nasadzenia, z każdą porą roku nadające osiedlu inny koloryt i klimat. Niemal połowa obszaru inwestycji to tereny zielone.

Nadmorski Dwór to inwestycja charakteryzująca się niską zabudową, która nie dominuje nad przyrodą. Architektura jasnych budynków z elementami ciepłego drewna na elewacjach nawiązuje do wypoczynkowego klimatu tej części Gdańska.

We wnętrzach dwóch, trzypiętrowych budynków, poza częściami wspólnymi, znajduje się 60 mieszkań, w układzie od 2 do 5 pokoi i metrażu do 126 mkw. Mimo swojej spokojnej aury, lokalizacja Nadmorskiego Dworu umożliwia szybki dostęp do okolicznych sklepów, usług, szkół i restauracji. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem, dojazd do Gdańska Głównego czy Sopotu zajmuje tylko 10 minut. W jego sąsiedztwie znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej i malownicze trasy rowerowe.

Komfortowe udogodnienia
Przyszli mieszkańcy Nadmorskiego Dworu mogą liczyć na szereg udogodnień. Do ich dyspozycji oddany będzie profesjonalny sprzęt do ćwiczeń w strefie fitness. Po treningu, czeka na nich relaks w saunie suchej lub mokrej. Dla osób pracujących w trybie home office przygotowano przestronną strefę coworkingową wyposażoną w sprzęt, który umożliwia realizację wysokiej jakości wideokonferencji. Po pracy strefa ta może zamienić się w salę klubową, a na wysuwanym ekranie, zamiast prezentacji, można wyświetlić film lub koncert. Twórcy nie zapomnieli także o najmłodszych. Zaprojektowano dla nich "małpi gaj" oraz świetlicę, bogato wyposażoną w zabawki. Z kolei na zewnątrz, we wspomnianym
osiedlowym parku czeka m.in. piaskownica, siatka wspinaczkowa i drewniany statek.

W trosce o bezpieczeństwo zwiedzających, na dni pokazowe wprowadzono zapisy poprzez formularz na stronie www.investkomfort.pl/dni-pokazowe.
maj 7-11

piątek - wtorek, godz. 9:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Opinie (3)

 • Fajnie, że można zobaczyć osiedle od środka

  • 3 0

 • A to już jest wybudowane?

  • 3 0

 • Sąsiad

  Bardzo ładna okolica i ten stary sosnowy lasek!

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.