• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nabór do sesji fotograficznej #zobaczwięcej

Zapraszamy na nabór do projektu fotograficznego Magdaleny Rdest-Nowak #zobacz więcej II edycja.

w każdą sobotę (do 28.10), godz. 9:00 - 15:00

Gdańsk, Piecki-Migowo na skwerze...
Wstęp wolny
sie'24 23-27

piątek - wtorek

Gdańsk,
Wstęp wolny
W tej edycji autorka wybrała Gdynię, jako jedno z 12 miast, w którym odbędzie się sesja fotograficzna 30 uczestników, którzy zapozują w białych koszulach w przestrzeni miejskiej. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Wojciech Szczurek.

Sesja w Gdyni odbędzie się 24 czerwca. Obecnie poszukujemy jeszcze około 15 osób zmagających się z różnymi dolegliwościami, chorobami natury psychicznej, onkologicznymi (z wyłączeniem amazonek, które zajęły już wszystkie 8 miejsc), chorobami przewlekłymi, które swoją postawą udowadniają, że ich życie nie sprowadza się tylko do zmagań z chorobą, realizują swoje pasje i są też otwarte, żeby podzielić się swoją historią i zainspirować innych w podobnej sytuacji.

Sesja fotograficzna odbędzie się w Gdyni, natomiast zgłaszać się mogą osoby z całego Trójmiasta i okolic, które będą w stanie dotrzeć do centrum Gdyni na sesję zdjęciową 24 czerwca w godzinach przedpołudniowych.

Projekt #ZOBACZWIĘCEJ powstał z myślą o tolerancji, miłości, radości życia, a także emocjach z jakimi przychodzi się mierzyć w obliczu choroby. Założeniem jego jest uświadomienie dotkniętym chorobą , że nawet brutalna rzeczywistość nie oznacza dla nich przymusowej zmiany trybu życia. Mogą w dalszym ciągu spełniać marzenia, stawiać sobie nowe cele i w ogólnym rozrachunku po prostu cieszyć się życiem. Najlepszym tego przykładem będzie wystawa powstałych w projekcie fotografii, których bohaterami będą osoby na co dzień stawiające czoła chorobie a jednocześnie jak same mówią "żyjące życiem". Często oceniamy człowieka powierzchownie, nie zastanawiamy się jaką historię w sobie nosi, z jakimi problemami się zmaga. Projekt opowie o sile i emocjach. O patrzeniu szerzej i dostrzeganiu człowieka w człowieku. O równości, wrażliwości, miłości i radości życia i o byciu szczęśliwym pomimo choroby. Ta biała koszula to rak, depresja, choroba dwubiegunowa, stany lękowe, blizny na ciele i cała reszta, czym każdy z nas jest lub może być obciążony. To projekt przede wszystkim o szacunku do drugiego człowieka. O dawaniu, rozumieniu i widzeniu a nie tylko patrzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo: Kamila Szczepkowska tel. 607148658; mail: kama.tom@wp.pl

Informacja o biletach

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo: Kamila Szczepkowska tel. 607148658; mail: kama.tom@wp.pl

Opinie