stat
Impreza już się odbyła

Nabór do Teatru Tańca Gdańskiej Szkoły Artystycznej

Gdańska Szkoła Artystyczna zaprasza wszystkich entuzjastów teatru tańca do nowych zespołów, które poprowadzi Joanna Nadrowska. Nabór odbędzie 14 września w sobotę.

Nabory to spotkania podczas których kwalifikować będziemy dzieci, młodzież i dorosłych według rożnych kryteriów - wieku, zaawansowania technicznego, sprawności fizycznej , predyspozycji i wreszcie wrażliwości i kreacji. Dzięki tej kwalifikacji przydzielimy wszystkich chętnych do naszych grup - od elementarnych i przygotowawczych po zaawansowane. Oczywiście kwalifikacje traktowane są przez nas wstępnie i umownie. Przydzielenie do jednej z grup nie zamyka drogi, w przyszłości do wejścia do innej lub do łączenia kierunków. Najważniejsza dla nas jest wasza radość, spełnienie i rozwój poprzez taniec.

Dla kogo:
zapraszamy wszystkich (w każdym wieku!) posiadających doświadczenie z zakresu tańca współczesnego i/lub jazzowego, otwartych na nowe wyzwania, chcących pogłębiać swoje umiejętności ruchowe i performatywne oraz mających chęć pokazania swoich umiejętności występując na deskach teatru i konkursach teatrów tańca.

Grafik naborów:
11.00 - grupa wiekowa 8-11 lat
12.00 - grupa wiekowa 12-15 lat
13.00 - grupa wiekowa 16+
Nabór składać się będzie z lekcji tańca współczesnego oraz improwizacji ruchowej.

W ramach zajęć będziemy:
-pracować nad techniką tańca jazzowego i współczesnego
-poprawiać kondycję fizyczną
-pracować nad świadomocią ciała
Podczas pracy nad spektaklem będziemy:
-realizować różnego rodzaju zagadnienia poprzez ruch posługując się improwizacją solową oraz grupową
-tworzyć choreografię
-kreować postaci
-pracować nad wyrazem artystycznym.
Proces twórczy zostanie zakończony spektaklem.

Joanna Nadrowska - tancerka, instruktorka, choreograf. W 2008 roku ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie na specjalizacji taniec jazzowy pod kierunkiem Piotra Galińskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego studiów pierwszego stopnia na kierunku Animacja społeczno-kulturalna. Od 2012 roku jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca. Stworzyła pięć spektakli grupy szkoleniowej przy Sopockim Teatrze Tańca. Dwa we współpracy z Magdaleną Wójcik (Sprawiedliwość fałszywa. Subiektywna rozprawa o wątpliwej niewinności, Kawa, papierosy i próby) oraz trzy we współpracy z Grażyną Słaboń (Sys 212, Przypadki niekontrolowane, Punk Kontra Punkt). Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego (Nie mam nic do powiedzenia, Jasno czyli ciemno, Opowieść niepokojąca). Jako stypendystka Prezydenta Miasta Sopotu oraz Marszałka Województwa Pomorskiego w 2016 r. stworzyła solo Po tamtej stronie. Performerka na wystawie Mariny Abramovic Do Czysta/ The Cleaner w CSW w Toruniu. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w trójmiejskich szkołach tańca.

KONTAKT:
Gdańska Szkoła Artystyczna GCH Manhattan (poziom 2)
Tel. 603-613-583
biurogsa@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.