• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nocny maraton filmowy w Kameralnym

Zapraszamy na nocny maraton filmowy w Kinie Kameralnym. To pierwsze całonocne wydarzenie w historii naszego kina. Bądźcie z nami! Zaczynamy o 23:00 z przedpremierowym pokazem filmu "Goście". Następnie przeniesiemy się na przerażający, lecz porywający wieczór - "Bodies bodies bodies". Maraton zakończymy szwedzką odpowiedzią na X-menów - filmem "Niewiniątka".

Rozkład jazdy:

23:00  "Goście"
Dania / Holandia, 2021
Na początek w naszej halloweenowej nocy "Goście" (org. "Speak No Evil") wdzierający się pod skórę duński horror psychologiczny, w którym nie odnajdziecie hygge... Ten anglojęzyczny film utrzymany w surowym skandynawskim klimacie, przeraża i długo nie pozwala o sobie zapomnieć! Nie na darmo zestawiany jest przez krytyków z klasycznym "Funny Games"!
O filmie:
Szczęśliwa rodzina jedzie na wakacje do nowo poznanych znajomych. Wspólny weekend stopniowo przyjmuje przerażający obrót, gdy gospodarze zaczynają ujawniać swoje prawdziwe, przerażające oblicze.

00:30  "Bodies bodies bodies"
USA, 2022
Kiedy Euforia spotyka Krzyk, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror.
O filmie:
Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg w telefonach i z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna...

02:30  "Niewiniątka" (2021)
Małe norweskie miasteczko. Właśnie rozpoczyna się Midnattssol, sezon białych nocy i niekończących się polarnych dni. Dzieci z okolicznych osiedli spędzają beztrosko czas i szukają wakacyjnych przygód.
O filmie:
Mała Ida przeprowadza się z mamą i siostrą do nowego miasteczka, gdzie poznaje rówieśników z sąsiedztwa i z czasem odkrywa, że z nowymi przyjaciółmi łączy ją wyjątkowa i niebezpieczna więź.

Bilety:
maraton (3 filmy): 60 zł
https://biletyna.pl/inne/Nocny-Maraton-Filmowy-w-Kameralym
pojedynczy film: 22 zł
https://biletyna.pl/film/Goscie
https://biletyna.pl/film/Bodies-Bodies-Bodies/Gdansk
https://biletyna.pl/film/Niewiniatka

Do zobaczenia w Kinie.... nocą!

Dla zainteresowanych o godz. 20:30 zapraszamy na FilmQuiz w Kameralnym!
Dla osób z karnetem na maraton wstęp na Quiz darmowy! (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)
 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    22 zł
Karnet: 60 zł
Pojedynczy film: 22 zł

Opinie