stat

NH1 Tour 2020: Leo Rojas Band

Leo Rojas, ulubieniec publiczności na całym świecie, znów da koncert w Polsce. Tym razem da wraz ze swoim zespołem koncert na najbardziej znanej scenie w Polsce - kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

lip 3

sobota, godz. 19:00

Sopot,
bilety 100 zł
Kup bilet
wrz 12

niedziela, godz. 20:00

bilety 130 zł
Bilety wyprzedane
Leo Rojas zdobył sławę dzięki sukcesowi w niemieckiej wersji programu "Mam Talent". Stało się między innymi dlatego, że nadał etnicznej muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana - instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii. "El Condor Pasa" czy motyw przewodni z filmu "Ostatni Mohikanin" to hity, które znają wszyscy, a Leo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie artysta, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami.

Będzie to już piaty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.