Impreza już się odbyła

N.O.C.

N.O.C. po raz pierwszy wystąpi w Trójmieście w muszli przy sopockim molo na Placu Zdrojowym z okazji jubileuszu 100-lecia ewangelickiego kościoła Zbawiciela w Sopocie.

gru 5

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 33 zł
kwi'21 10

sobota, godz. 18:30 - 22:00

Gdynia,
bilety 65 zł
przedsprzedaż 55 zł
Kup bilet
Zespół N.O.C. powstał w marcu 2006 roku i działa w Pile. Nazwa zespołu jest skrótem od słów: "nie opuszczę cię". Twórczości zespołu nie da się umieścić w jednym gatunku, a pod szeroko pojętym hasłem "rock" kryją się różnorodne klimaty odzwierciedlające muzyczne gusta poszczególnych członków zespołu.

rock - koncerty w Trójmieście


N.O.C. ma na koncie cztery krążki: "By Pomóc", "Frajer", "Potrzeba nadziei" oraz "95" wydany w 2017 roku z okazji jubileuszu 500-lecia Reformacji.

Zespół regularnie koncertuje w całej Polsce, jak i poza granicami kraju. Zagrał m.in. podczas akcji Polsatu "Podziel się Posiłkiem", na Woodstock`owej Scenie Motocyklowej w Kostrzynie, a także wielokrotnie podczas koncertów WOŚP w Pile i Osieku. Zdobył m.in. II miejsce na "Browar Rock Festiwal" w Pile oraz III miejsce na ogólnopolskim festiwalu KAIROS w Warszawie.
https://www.youtube.com/watch?v=jek1ilAcSa8

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.