stat
Impreza już się odbyła

Mysza & Juszczak i open mic

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 1 grudnia zapraszamy Was na występ duetu, który jest gwarancją fenomenalnego wieczoru na scenie i poza nią.

paź 12

poniedziałek

bilety 20 zł
Kup bilet
lis 7

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 30-60 zł
przedsprzedaż 40-40 zł
Kup bilet
Wystąpią:

Marlena Mysza - Osoba, która zdecydowanie nie lubi siedzieć cicho - woli stać, od niedawna przede wszystkim na scenie w roli komika. Niby poukładana, a jednak nieogarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitnessie i fitphoto chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą. Jest osobą energiczną i żywiołową i taki też jest jej stand-up. Czasami trzeba się wykazać nietęgą kondycją, aby dogonić jej tok rozumowania. I to nie zawsze działa, ona nie zwalnia choćby na chwilę, szczególnie, gdy widzi ograniczenia...prędkości.

Michał Juszczak - Lider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Półfinalista 1 edycji Ligi Roast Battle. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Poza gośćmi wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 1 grudnia w Mieście Aniołów. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

---

Kiedy? 01.12.2019 r godz. 20:00
Gdzie? Miasto Aniołów, ul. Chmielna 26, Gdańsk
Cena? 15 zł (sprzedaż internetowa) oraz 20 zł (na miejscu w dniu występu)

Link do sprzedaży internetowej - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45661/Gdańsk/Stand-Up+w+Mieście+Aniołów/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.