stat
Impreza już się odbyła

Myslovitz online

gru 5

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 33 zł
sie'21 21

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
Myslovitz - u wielu osób wywołuje mocne skojarzenia. Niektórzy przenoszą się w czasie o kilkanaście lat i przypominają sobie chwile młodości z muzyką grupy w tle, inni wspominają koncert sprzed paru miesięcy twierdząc, że wreszcie odkryli ścieżkę dźwiękową swojego życia.
To zespół, na który śmiertelnie obraził się Iggy Pop za rzekome podbieranie mu fanek na wspólnej trasie. Jim Kerr z Simple Minds do dzisiaj wspomina ich koncerty i mówi, że byli "czarujący, oryginalni, wspaniali". Janusz Kamiński kręcił im teledysk, a Horowitz zrobił zdjęcie na okładkę. MTV uznało, że są najlepsi w Europie.

rock - koncerty w Trójmieście


Jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, mający niewątpliwie ogromny wpływ na rodzimą scenę muzyczną, wystąpi na żywo w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna w piątek, 24 lipca, o godzinie 18:00.

KONCERT DLA WSZYSTKICH

Ten koncert dla Przyjaciół Radia Gdańsk, z powodów bezpieczeństwa, odbędzie się bez udziału publiczności. Całość będzie na żywo transmitowana na antenie, a także, w formie wideo, na stronie internetowej i facebookowym profilu Radia Gdańsk.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.