• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Myślę, widzę, czuję, wyglądam

Kochane kobiety! Nazywam się Anna Beata Wasilewska, jestem wizażystką, stylistką i miłośniczką psychologii, chcę zaprosić Was na mój autorski warsztat "Myślę, widzę, czuję, wyglądam". Chcę Was sprowokować do myślenia i do dyskusji na temat Waszego wyglądu, czy jest on świadomy, przemyślany, spójny z Wami, z tym co macie w głowie :) Porozmawiamy również na temat stylu, czym jest, czy można się jego nauczyć? Dlaczego jedni lubią golfy a inni nie? Opowiem wam również o technikach makijażu, jak bardzo ważne jest aby był spójną częścią nas :)

w każdy poniedziałek (do 22.08), godz. 12:00

Dom Zdrojowy w Brzeźnie,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
sie 19-20

piątek - sobota, godz. 10:00

bilety 50 zł
Anna Beata Wasilewska - wizażystka, stylistka i charakteryzatorka, ukończyła szkołę wizażu Matstudio w Gdyni, od 2003 roku współpracuje z teatrem Muzycznym w Gdyni przy takich spektaklach jak: "Opentaniec", "Drakula", oraz z teatrem Dramatycznym w Białymstoku przy spektaklu w reżyserii i choreografii Macieja Zakliczyńskiego "I Move You"oraz z Canal +, gdzie charakteryzuje reporterów meczy ekstraklasy.

Miała przyjemność pracować jako stylista, wizażysta przy kilku edycjach Top Trendy, malowania m.in Anię Dąbrowską, Krystynę Czubównę, Urszulę Dudziak, zespół Lady Punk, Kombi, Renatę Przemyk, Cezarego Pazurę, przy pokazie mody Sopot Fashion Days była odpowiedzialna za makijaże modelek do pokazów mody takich projektantów jak, Ewa Minge, Jemiol, Brzozowski&Paprocki, Zień, przygotowywała pokaz mody firmy odzieżowej Aryton oraz słynnych marek sieci sklepów Klif takich jak Simple, H&M,Kookai. Przez 3 lata projektowała i realizowała kampanie reklamowe dla marki Desperados, to właśnie dzięki temu projektowi miała okazję pokazać się jako charakteryzatorka, powstały wiec fauny, syreny, dzikie przewodniczki po nierealnym świecie. Ma za sobą liczne sesje zdjęciowe np. okładka do płyty piosenkarki jazzowej Karo Glazer, reklamówka hotelu Hilton w Gdańsku, sesje dla firmy cukierniczej Deker z modelkami w ubraniach znanych projektantów jak Gosia Baczyńska i Maciej Zień, akcję Etat Tata w której pozowali ojcowie i wciągali swoje pociechy w swój świat, powstał przy tej okazji piękny album, oraz szkolenia z wizerunku dla kilku branż, w tym ubezpieczeniowej, budowlanej, edukacyjnej. Ostatnio kreowała wizerunek oraz stroje finalistów akcji odchudzania Vemma, której finał odbył się w Polsce. Brała również udział w projekcie wizerunkowym razem ze znanym fotografem Radkiem Polakiem, dużej firmy spożywczej na Maderze. Ma również na swoim koncie prace na planie filmowym przy serialu "Czego się boja faceci, czyli seks w wielkim mieście" w reżyserii Macieja Żaka z Cezarym Pazura w roli głównej.

Prowadzący: Anna Beata Wasilewska
Miejsce: ul. Podjazd 2/4 Sopot
I piętro niebieskie Drzwi - SIATKA
Godzina: 17:30 - 19:30
Termin: 13.12.2016
Ilość miejsc max: 16 osób
Cena wykładu: (koszt wykładu refunduje SIATKA) = WSTĘP WOLNY!

Miejsce gwarantowane wyłącznie przy zgłoszeniu na: zgloszenia@siatka.org.pl /
prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę warsztatu -> Myślę, widzę, czuję, wyglądam. - wykład /

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.