stat
Impreza już się odbyła

My Secret Garden Party // zlot fanów Depeche Mode // Radek aDHd

Depeche Mode to jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów, działający od początku lat 80. W Polsce ma wielu fanów i to właśnie Was zapraszamy po raz pierwszy do klubu Ygrek. Gwarantujemy, że piwniczy półmrok i oldschoolowy klimat lokalu zapewni Wam niesamowitą atmosferę tego wieczoru.
Imprezę poprowadzi niezastąpiony dj Radek aDHd.

Radek, rocznik 79.
Od początku istnienia #Excitingnight w 2003 roku to osoba odpowiedzialna za budowanie muzycznego profilu tych eventów, czyli nadmorskich majówek z muzyką Depeche Mode. To także organizator i promotor cyklicznych imprez Speak&Spell The Repair Department czy wreszcie rezydent rejsów po Tamizie pod nazwą "S.O.S. London Boat Party", gdzie prezentuje szerokie, blisko 40-letnie spektrum muzyczne grupy. Grywał na wielu eventach, w tym na tych najważniejszych - StenaLine #rejsdm, którego III edycja odbyła się w marcu tego roku. Prezentował się także po koncertach zespołu w 3mieście, Warszawie czy Łodzi. U nas pokaże swoje unikatowe spojrzenie na muzykę Depeche Mode, której zdeklarowanym fanem jest od blisko 30 lat.

***
START: godz. 21:00
WSTĘP: 10 zł (z legitymacją studencką free)

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
    maj 7
    piątek, g. 23:00
    Sopot, S.F.I.N.K.S 700
    Black Sun Empire