stat

Muzyka z Magicznego Maastricht

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: Amore mój hołd dla miłości, André Rieu, czyli 70 lat młodości czy Zatańczymy?, przyszedł czas na kolejne kinowe show. Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht jest jubileuszem 15-lecia słynnych koncertów plenerowych na placu Vrijthof.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W koncercie Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli spotkać się ze swoim ulubieńcem.

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości!

Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów z wyprzedzeniem:

Informacja o biletach

- Cena ponad 7 dni przed seansem: 24,90 zł
- Cena 1-7 dni przed seansem: 27,90 zł
- Cena biletów w dniu seansu: 29,90 zł
wrz 27

niedziela, godz. 18:00

Sopot, Monte Cassino 44
bilety 35 - 50 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.