stat
Impreza już się odbyła

Muzyka w zabytkach starego Gdańska

  • 1 - 17 sierpnia,
    godz. 19:00
  • Gdańsk, Zabytkowe lokalizacje starego miasta
    Organizator: Filharmonia Bałtycka
  • wstęp wolny

Muzyka w zabytkach starego Gdańska. Cykl koncertów kameralnych w zabytkowych wnętrzach Gdańska połączony z prelekcjami Klaudiusza Grabowskiego na temat historii miasta.

01-17/08/2019, zawsze o godz. 19.00

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


01/08    CZW/THU
Sala Kameralna PFB, ul. Ołowianka 1
Smetana Trio

02/08    PT/FRI                 
Kościół Św. Trójcy, ul. Św. Trójcy 1
Tubicinatores Gedanenses: Paweł Hulisz, Piotr Kowalkowski, Emil Miszk, Wojciech Brzozowski, Paweł Szewczyk

03/08    SOB/SAT             
Kościół św. Barbary, ul. Długie Ogrody 19
Małgorzata Piotrowska - skrzypce
Adam Matysek - gitara
Artur Dobrzyński - tenor

06/08    WT/TUE              
Kościół św. Brygidy, ul. Profesorska 17
Kwartet obojowy:
Magdalena Maniewska - obój
Alisa Kopac - skrzypce
Joanna Kravchenko - altówka
Weronika Kulpa - wiolonczela

07/08    ŚR/WED              
Kościół św. Piotra i Pawła, ul. Żabi Kruk 3
Bałtycki Kwintet Dęty:
Agnieszka Respondek - flet
Ewa Naczk-Jankowska - fagot
Marietta Stefaniak - obój
Karol Respondek - klarnet
Zbigniew Kaliciński - róg

08/08    CZW/THU           
Kościół św. Jakuba, ul. Łagiewniki 63        
Łukasz Perucki - skrzypce
Adam Bruderek - skrzypce
"Apoteoza tańca. Dialogi na dwoje skrzypiec″

09/08    PT/FRI                 
Góra Gradowa - Hevelianum, ul. Gradowa 6
Karolina Gorgol-Zaborniak sopran
Baltic String Quartet:
Sylwia Kolińska - skrzypce
Kamila Pietrzak - wiolonczela
Tomasz Pozorski - altówka
Tomasz Diakun - skrzypce

10/08    SOB/SAT             
Kościół Zielonoświątkowy Zbór Radość Życia, ul. Menonitów 2A
Zuzanna Federowicz - harfa
Ewa Hermann - skrzypce

11/08    ND/SUN             
Sala Kameralna PFB, ul. Ołowianka 1
Julia Karpeta - viola da gamba
Maurycy Raczyński - klawesyn

12/08    PON/MON        
Kościół św. Józefa, ul. Elżbietańska 9/10
Maciej Jachimowicz - organy
Alena Iwańczuk - skrzypce

13/08    WT/TUE              
Kościół św. Katarzyny, ul. Profesorska 3
Gdańskie Trio Stroikowe:
Marta Różańska - obój
Andrzej Wojciechowski - klarnet
Mirosław Pachowicz - fagot

14/08    ŚR/WED              
Kościół greckokatolicki św. Bartłomieja, Zaułek Św. Bartłomieja 1
Jarosław Wyrzykowski - obój
Elżbieta Drozdowska - flet

16/08    PT/FRI                 
Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Grobla IV 8
Adam Wiśniewski - puzon
Marek Sikora - puzon
Mariusz Stawski - puzon
Zenon Gileta - tuba

17/08    SOB/SAT             
Dom Uphagena, ul. Długa 12
Dorota Pawlus - flet
Weronika Rydzewska - gitara

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • muzyka poważna , festiwal muzyczny , muzyka dawna
    sie 18-24

    Gdańsk
    Mozartiana
  • muzyka poważna
    sie 23
    piątek, g. 20:15
    Gdańsk, Bazylika Mariacka
    Karol Gołębiowski

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni