• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na żywo w Endi Wine House

Zapraszamy na klimatyczne wieczory z muzyką na żywo do Endi Wine House. Nic tak nie sprzyja relaksowi, jak dobra muzyka, dodatkowo grana przez najzdolniejszych Trójmiejskich Artystów.

w każdy piątek (do 27.09), godz. 18:00

Sopot,
bilety 240 zł
ulgowy 120 zł

w każdy czwartek (do 26.12), godz. 19:00

Wstęp wolny
Artyści którzy u nas występują: 

ADA I KUBA 
Ada Karpińska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Obecnie kończy pracę nad swoją debiutancką płytą, którą współtworzy razem z Kubą Mańkowskim i Renatą Przemyk. Współpracowała m. in. z duetem Smolik//Kev, Bartkiem Kaszubą i zespołem Clödie.

Kuba Kikut Mańkowski - gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny. Współpracował m.in. z Me And That Man, Justyną Steczkowską, Eweliną Lisowską, Sylwią Grzeszczak, Beatą Kozidrak, Czesławem Mozilem. W latach 2008-2019 gitarzysta w zespole Sylwii Grzeszczak.

O PROJEKCIE
Pomysł stworzenia akustycznego, wokalno-gitarowego duetu narodził się z miłości do tworzenia nowych, nietuzinkowych aranżacji utworów, które zdobyły popularność wśród słuchaczy różnych gatunków muzycznych. 

Nasze wykonania wyróżniają się wyjątkowym podejściem do tekstu oraz muzyki. W każdą piosenkę staramy się tchnąć cząstkę naszych wrażliwości oraz upodobań muzycznych - zawsze z poszanowaniem oryginalnych melodii.

Gracjan Kalandyk - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, debiutował albumem Dwa Słowa,który został wydany nakładem wytwórni Universal Music Polska. Album nagrywany był w warszawskim studiu NEXTPOP Songwriters Label, a jego produkcją zajął się Robert Amirian. Jest uczestnikiem i jednym z najbardziej zapamiętanych artystów IV edycji programu X Factor oraz finalistą V edycji programu The Voice of Poland, gdzie pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej zajął III miejsce. Następnie zagrał wiele koncertów akustycznych w całej Polsce. Ma za sobą również kilka koncertów, na których wystąpił wspólnie m. in. z zespołem Dżem, Markiem Piekarczykiem i TSA oraz Justyną Steczkowską.

Duet Dominika Żywicka oraz Przemysław Zieliński  - muzyczne klasyki w akustycznych aranżacjach z dużą nutą improwizacji i zabawy dźwiękami!

Dominika Żywicka - wokalistka, od dziecka na scenie, uwielbia łączyć style muzyczne i próbować nowych aranżacji, czerpie frajdę z zabawy głosem, kontakt z publicznością i wspólne granie dodaje jej napędu do pracy.

Przemysław Zieliński - gitarzysta, profesjonalista i perfekcjonista, uporczywie dąży do celu, muzyka to jego życiowa pasja, jest dla niego jak "kofeina, która pobudza do życia", hobbystycznie zajmuje się również fotografii.

Widzimy się w każdy czwartek i piątek od godziny 19:00! Do zobaczenia!

Opinie