Zapraszamy na niesamowite wieczoru z muzyką na żywo.
Podobne wydarzenia
w każdy czwartek (do 25.04), godz. 19:00
Gdańsk,
Canis Restaurant
Wstęp wolny
czwartek, godz. 20:00
Gdańsk,
Hard Rock Cafe
Wstęp wolny
Repertuar muzyczny sięga od popu aż po jazz każdy znajdzie coś dla siebie.
1 listopada, piątek - Bass & Brass
2 listopada, sobota - Leon & Anastazja
3 listopada, niedziela - Mikołaj Bogdański
4 listopada, poniedziałek - Bass & Brass
5 listopada, wtorek - Maciej
6 listopada, środa - Martin & Dima
7 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
8 listopada, piątek - In Harmony
9 listopada, sobota - Bass & Brass
10 listopada, niedziela - Mikołaj Bogdański
11 listopada, poniedziałek - Mikołaj Bogdański & Julia
12 listopada, wtorek - Maciej
13 listopada, środa - Martin & Dima
14 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
15 listopada, piątek - In Harmony
16 listopada, sobota - Leon & Anastazja
17 listopada, niedziela - Martin & Dima
18 listopada, poniedziałek - Mikołaj Bogdański & Julia
19 listopada, wtorek - Maciej
20 listopada, środa - Martin & Dima
21 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
22 listopada, piątek - In Harmony
23 listopada, sobota - Leon & Anastazja
24 listopada, niedziela - Bass & Brass
25 listopada, poniedziałek - Martin & Dima
26 listopada, wtorek - Adam Kalinowski
27 listopada, środa - Martin & Dima
28 listopada, czwartek - Maciej
29 listopada, piątek - Bass & Brass
30 listopada, soboty - In Harmony
koncerty w Trójmieście
1 listopada, piątek - Bass & Brass
2 listopada, sobota - Leon & Anastazja
3 listopada, niedziela - Mikołaj Bogdański
4 listopada, poniedziałek - Bass & Brass
5 listopada, wtorek - Maciej
6 listopada, środa - Martin & Dima
7 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
8 listopada, piątek - In Harmony
9 listopada, sobota - Bass & Brass
10 listopada, niedziela - Mikołaj Bogdański
11 listopada, poniedziałek - Mikołaj Bogdański & Julia
12 listopada, wtorek - Maciej
13 listopada, środa - Martin & Dima
14 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
15 listopada, piątek - In Harmony
16 listopada, sobota - Leon & Anastazja
17 listopada, niedziela - Martin & Dima
18 listopada, poniedziałek - Mikołaj Bogdański & Julia
19 listopada, wtorek - Maciej
20 listopada, środa - Martin & Dima
21 listopada, czwartek - Adam Kalinowski
22 listopada, piątek - In Harmony
23 listopada, sobota - Leon & Anastazja
24 listopada, niedziela - Bass & Brass
25 listopada, poniedziałek - Martin & Dima
26 listopada, wtorek - Adam Kalinowski
27 listopada, środa - Martin & Dima
28 listopada, czwartek - Maciej
29 listopada, piątek - Bass & Brass
30 listopada, soboty - In Harmony