• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na żywo - Ivy & Zibi

Zielona Tawerna zaprasza na muzykę na żywo! Od poniedziałku do czwartku od godziny 20:00.

w każdy piątek (do 04.03), godz. 20:00

Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 23.02), godz. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Zapraszamy na spotkanie z najlepszym rockiem, od klasycznych ballad, po żywsze utwory, w akustycznym, soft-rockowym wydaniu. W repertuarze coś dla wszystkich sympatyków gatunku, od Various Manx i Hey, przez The Pretty Recless, The Cranberries aż po Guano Apes.
Iwona Stuba - śpiewa chyba od zawsze, ukończyła trzyletnie studium wokalne Gdyńskiej Szkoły Artystycznej. Finalistka Kaszubskiego Idola. Rozdarta między rockiem, a poezją śpiewaną. Zagrała dotychczas kilkadziesiąt koncertów z różnymi projektami, między innymi rockowym zespołem Ivys Toys, z którym grała na dużych plenerowych scenach, ale także kameralnym, poetyckim Chilli Trio, z którym stworzyła set koncertów pod nazwą Ocalić od zapomnienia.
Zbyszek Urbański - wychowany na mocnej muzyce rockowej i grungowej, od najmłodszych lat samodzielnie opanowywał gitarowe riffy, stale doskonaląc swój warsztat. Grał w trójmiejskich rockowych zespołach Antidotum, Snails i Brightless, a także w hard rockowej Viernej, z którą wydał płytę i pojechał w ogólnopolską trasę koncertową. Obecnie wielbiciel lżejszego, akustycznego brzmienia, lecz wciąż nie pozbawiony rockowego zacięcia.

Rezerwacje stolika
tel: 730 175 382
Aleja Jana Pawła II 11 Gdynia Skwer Kościuszki 

Opinie