stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na Patio Brenzak/ Herbasz/ Łyszkiewicz

pop

Zapraszamy na trzeci wakacyjny koncert na Patio Konsulatu Kultury.

AGA BRENZAK - wokalistka, aktorska scen muzycznych, nauczyciel śpiewu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz Kujawsko Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu.Wokalistka projektu TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE. W roku 2019 wystąpiła wraz z zespołem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków, wspierała wokalnie Sopot Top of the Top Festiwal 2013 w Orkiestrze Tomasza Szymusia.

pop - koncerty w Trójmieście


MACIEJ ŁYSZKIEWICZ - autor przebojów i kreator rozmaitych zdarzeń muzycznych. Twórca zespołów No Limits, Leszcze, Iza&Latynoscy Brothers, Łyczacza i THE Q.

DARIUSZ HERBASZ - saksofonista jazzowy posiadający w dorobku muzycznym ponad 30 albumów w tym dwa autorskie. Od wielu lat współpracujący z czołówką polskiego oraz światowego jazzu.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.