stat
PATRONAT

Muzyka jest kobietą - Beata Rzepińska & Adam Urbanowicz

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z muzyką. Wyjątkowy, gdyż poświęcony kobietom. Duet B&A Beata Rzepińska i Adam Urbanowicz zaprezentują utwory, które łączy jeden ważny szczegół - wszystkie zawierają w tytule kluczowe słowo kobieta, dziewczyna (woman, girl, lady).

Na koncercie zabrzmią kompozycje takich wykonawców jak: Alicia Keys, Stevie Wonder, Barbra Streisand, Billy Joel, Jennifer Rush, Shaggy, Michael Bolton i inni. Będzie to pełen wachlarz muzycznych smaków od soulu poprzez jazz i pop. Autorskie interpretacje artystów zafundują publiczności sporą dawkę emocji - tylko pozytywnych! Będzie dynamicznie, lirycznie i na pewno wesoło!

jazz - koncerty w Trójmieście


Wystąpią:
Beata Rzepińska-Semmerling
Wokalistka, autorka tekstów, artystka malarka. Śpiewanie od dzieciństwa było jej ogromną pasją. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne - koncerty dla dzieci "Muzyczna Kraina". Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty. W jednym z nich pisze teksty piosenek i współtworzy muzykę. Brała udział w wielu koncertach i wydarzeniach artystycznych takich jak: recital "All Of You", koncerty Rzepińska&Lipiński "Od Georga Gershwina do Sama Smitha", "Od Gershwina do Wondera", "Just the two of us", "Koncert premierowy" Basstop, scena muzyczna Musicollective i innych. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z Mateuszem Lipińskim Rzepińska&Lipiński, B&A z Adamem Urbanowiczem oraz autorski projekt Kazika Kaszubowskiego Basstop. Zawodowo - jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.
 
Adam Leon Urbanowicz (Urbanovicz) 
Pianista, kompozytor i aranżer. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat. W 1990 roku, z wyróżnieniem, zakończył edukację w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej st. Podstawowego i Licealnego im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, następnie studia na Państwowej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku w katedrze fortepianu. Edukację klasyczną zakończył jako laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów pianistycznych (solowo i z zespołem kameralnym - trio fortepianowe).
Kompozytor wszechstronny - sprawnie poruszający się w wielu gatunkach i stylach muzycznych. Od klasyki, muzyki poważnej po jazz, rock, funk, R&B czy muz. programową, bigbandową i symfoniczną. Adam Urbanowicz tworzy również muzykę na zamówienie oraz muzykę produkcyjną. Jego kompozycje znajdują się na wielu płytach i produkcjach m in: Paris Music , UNiPPM, StudioH Film & Media Artysta na stałe współpracuje z PPSWA i Teatrem Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni w charakterze pianisty, kompozytora, aranżera oraz akompaniatora.
 
Kup bilet
lut 29

sobota, godz. 18:00

Wstęp wolny
mar 19

czwartek, godz. 19.00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni