stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca (12 opinii)

Już 17 grudnia o godz. 19:00 w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się niepowtarzalny spektakl multimedialny. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks, pokazy multimedialne oraz laserowe efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy specjalnie utworzony dziecięcy zespół wokalny z Gdańska.

Relacja z imprezy


Na program koncertu zespół Spare Bricks czołowy polski coverband grający utwory słynnej brytyjskiej grupy Pink Floyd wybrał jedne z najbardziej znanych utworów w historii muzyki rockowej. Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże "M".

rock - koncerty w Trójmieście


W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes". Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów.

Koncert w Gdańsku przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego.

Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert oraz na naszą stronę www i profil na FB.
www.muzykapinkfloyd.pl
https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
Rezerwacja i sprzedaż biletów (bilety w cenie 80 zł)
Kasa Filharmonii tel. 58 320 62 62
www.bilety24.pl
http://www.kupbilecik.pl/impreza-13580-utwory.pink.floyd.w.blasku.ksiezyca.gdansk.html

Opinie (12) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.