• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzyczny Tartak: Big Blind

Z koncertami jest czasami jak z kartami. Wyłożone na stół, dają różne rezultaty. Jedni wygrywają, a inni przegrywają. Te kwietniowe, nikomu nie przyniosły korzyści, a w maju nie było komu rozłożyć kart. W czerwcu jednakże w gdańskiej klubokawiarni Tartaczna 2 znów będzie gorąco. Tym razem - przed wakacyjną przerwą koncertową - zapraszamy na koncert rock'n'rolowego tria Big Blind! Niech polecą wiórki!

wrz 29

piątek, godz. 19:00

bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
paź 28

sobota, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
Muzyczny Tartak to cykl koncertów odbywających się w klubokawiarni Tartaczna 2 w ramach których zapraszamy nie tylko lokalne zespoły i artystów muzycznych poruszających się po szeroko pojętej alternatywie, muzyce jazzowej i elektronicznej.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Zespół powstał pod koniec 2012 roku w Bytowie. W skład grupy wchodzą gitarzysta i wokalista Dominik "Domin" Niklas, basista Robert Rychu Richter i perkusista Marcin Piasek Piaskowski. Kapela obraca się w stylistyce energicznego rock 'n' rolla. Gra szybko, gra głośno i nie bierze jeńców!

Koncertując na dużych i małych scenach grał razem z takimi zespołami, jak Lipali, Schizma, NO SE, The Black Thunder, Bloodsplash, Naked Brown i Struggle with God. W czerwcu 2017 roku zespół zdobył 3 miejsce na Przeglądzie Kapel Garażowych w Cewicach, w lipcu 2019 roku - 3 miejsce na Yach Music Festival w Nożynie.

Koncert zaczynamy o godzinie 19:00. Zachęcamy do przyjścia wcześniej!
Wstęp wolny!

Ilość miejsc ograniczona!*
*Dotyczy to również miejsc podlegających rezerwacji!

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  wrz 29
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Weird Tales