• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Muzyczne Lato vol. 4 - Cheap Tobacco

Nominowani do nagrody Fryderyk 2019 (album Szum). Zespół został zaproszony na CANADIAN MUSIC WEEK 2019 (największe wydarzenie muzyczne w Kanadzie!), zagra także na SZIGET Festival 2019 (Węgry ponad 600 tyś publiczności). Magazyn "Teraz Rock" umiejscowił ich na pierwszym miejscu w kategorii Nadzieja Roku. Wokalistka została nominowana do Wokalistki Rocku Anatyradia oraz została wybrana Najlepszą wokalistką bluesową 2018.

paź 30

niedziela, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 20 zł
Kup bilet
gru 31

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 79 - 89 zł
Koncert premierowy miał miejsce w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Pierwszy singiel "Nieidealni" dostał się na Listę Przebojów Trójki oraz był na 4 miejscu LP Antyradia. "Trzeba przyznać, że wyszła z tego całkiem interesująca muzyczna mikstura - coś, co można określić jako polską odpowiedź na twórczość Blues Pills czy The Black Keys."

blues / soul - koncerty w Trójmieście


CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która trzykrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grupa zagrała już ponad pół tysiąca koncertów w kraju i zagranicą, zyskując uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Na swoim koncie mają ponad 15 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie. Grupa śmiało rezygnuje z utartych schematów na rzecz niecodziennych inspiracji, nie bojąc się przy tym utraty wiarygodności. Po koncertach promujących poprzednie nagrania nastał czas na nową twarz CHEAP TOBACCO.

Inni o CHEAP TOBACCO:

"CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie.Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki. Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania" - Jan Chojnacki (Trójka - Polskie Radio).

"Proszę ich zobaczyć, bo płyta jest naprawdę świetna i świetnie się jej słucha, a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej" - Piotr Baron (Radiowa Trójka).

Opinie