• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Music Is The Weapon Fest vol. VIII

Music Is the Weapon wraz z GAK Plama zapraszają serdecznie na ósmą już edycję festiwalu Music Is The Weapon. W swojej historii fest odbywał się już w wielu miejscach i wersjach. Były edycje w gdyńskiej Desdemonie czy Uchu, była edycja w gdańskiej Ziemi, była edycja objazdowa w całym kraju.W ramach festiwalu występowali muzycy z Trójmiasta, nie zawsze związani z labelem Music Is the Weapon, grali muzycy z Polski, grali muzycy z Europy, grali muzycy z Australii czy USA.

Co zatem przygotowaliśmy tym razem? Tym razem edycja, która w jakiś sposób oddaje moje postrzeganie post pandemicznego świata muzycznego. Mainstreamowe kapele, poza krótkim kryzysem, wróciły na swoje miejsce i dla nich to tylko złe wspomnienie, natomiast muzycy mniej znani, zajmujący się sztuką trudną czy awangardową, niestety szukają sobie na nowo miejsca w rzeczywistości, która im go nie oferuje. Pomyślałem więc, że ósma edycja festiwalu będzie dedykowana właśnie tym, których sztuka jest piękna, a którzy rzadko kiedy mają okazję zagrać dla większej publiczności. mówi Bartosz Boro Borowski, pomysłodawca wydarzenia.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Gdzież takie wydarzenie mogłoby się odbyć, jeśli nie w Plamie na gdańskiej Zaspie, która od lat stawia na artystów mniej znanych, a bardzo oryginalnych i od lat dźwiga na swych barkach kulturę odważną i awangardową. Niech dodatkowym smaczkiem dla Was będzie informacja, iż po raz PIERWSZY w historii, mamy zamiar wykorzystać przestrzeń Plamy w pełni. Koncerty odbędą się we wszystkich salach!

Szczegóły programu, kto, gdzie i jak już wkrótce na wydarzeniu facebook

Bilety:
50 zł - karnet na wszystkie koncerty. Ilość miejsc ograniczona. kup bilet już teraz >>
40 zł - bilet tylko na wydarzenia w sali teatralnej - dostępne w kasie w dniu wydarzenia

Organizatorzy:
Plama GAK
Music Is The Weapon

Opinie

 • jazz , muzyka alternatywna , muzyka na żywo
  maj 17-31.01
  g. 20:00
  Sopot, Carnivale Club
  Carnivale Jam Session