stat
Impreza już się odbyła

Music Bomb with DJ Wide & Fighting Cocks

Kolejna muzyczna bomba! Kolejna wspaniała sobota przed nami!
Na górnym parkiecie, jak zwykle zbombardujemy Cię taneczną mieszanką muzyczną, dolny parkiet przechodzi metamorfozę i tym razem zaserwujemy tam miks indie rocka. Lubisz dobrą zabawę? Nie masz wyboru, wpadnij!

lip 30-31

piątek - sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 - 25 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Górny parkiet: DJ Wide
Dolny parkiet: Fighting Cocks
http://soundcloud.com/out-of-ashes

Promocja:
Od 16.00 do 22.00 piwo i szot wódki po 5 zł.

Wstęp jak zawsze:
po 21-ej panowie 10 zł
po 22-ej panowie i panie 10 zł

→ DJ WIDE - za "sterami" od 2005r. Miłośnik "muzyki" bez względu na jej gatunek i pochodzenie. Przez te kilka lat fascynacje poszczególnymi gatunkami, mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie. Kilka rezydentur w trójmiejskich klubach, oraz wiele występów w większości znaczących klubów na Pomorzu pozwoliło mu nabrać doświadczenia we współpracy z publiką. Obecnie jego styl można pokrótce określić jako wybuchową mieszankę hip-hopowych brzmień (rap, r'n'b, funk, disco), mashup-ów, housowych klasyków, niekiedy "mocniejszej" elektroniki (breaks, dubstep, d'n'b), która nie pozwoli wam stać w miejscu.

→ Fighting Cocks - jesteśmy nocnymi szlajaczami. Wędrowcami po nocnym życiu miejsc, w których się obecnie znajdujemy. I chcemy Was zabrać w tę tułaczkę razem z nami. Każdy, kto lubi łazić. Każdy, kto lubi tańczyć. Każdy, kto nie potrafi usiedzieć w miejscu. My dajemy Wam odpowiedź co ze sobą zrobić. Przyjść do nas. A my damy Wam całonocną autostradę dźwięków.

Taką, jaka na daną okazję będzie najlepsza. Raz będzie to indie, raz indietronika, innym razem electro, a jeszcze innym d'n'b czy dubstep dla totalnego upodlenia.

Zatem czekamy na Was. A jak już się zjawicie, to się na pewno nie poczujecie się zawiedzeni.
Powstaliśmy w Gdańsku wiosną 2010 roku. Zarówno z potrzeby zaistniałej sytuacji, jak i chęci grania muzyki, której nam - a także uczestnikom - brakowało na alternatywnych imprezach. I tak połączyliśmy swe siły.

Zaczynaliśmy na This Is Not Another Typical Party. Pamiętacie, nie?. Jednak na tym nie zamierzaliśmy nigdy poprzestawać. Planujemy ekspansję w jak najwięcej miejsc. Już pierwsze kroki w tym kierunku zrobione i powielane, i pomagające w odwiedzeniu kolejnych - Wiele Twarzy, Blaszany Bębenek, Autsajder, Buffet, La Dolce Vita, Aloha, Tromba, Ellite, GGOG, Absinthe, CSG, Łódź Kaliska, Sfinks 700... Mieliśmy także przyjemność kończyć - wraz z We_Are_Adventure - Streetwaves 2011. I obiecujemy, że to jeszcze nie koniec. Dlaczego? Bo my nie chcemy tylko grać - chcemy rozruszać to miasto: Trójmiasto. W którym ostatnimi czasy wszystko zaczyna powoli podupadać. Ale mamy nadzieję, że dzięki pozytywnej energii naszej oraz całej armii podobnych nam pasjonatów, których też lubicie, nasza okolica roztańczy się, jak jeszcze nigdy.

A co gramy? Wszystko co w szeroko pojętej alternatywie najlepsze. Od największych przebojów gitarowego grania, elektroniki po wszystko, co w muzyce najlepsze w ogóle. Przyjdziecie na którąś z naszych imprez, to zobaczycie przekrój naszego repertuaru w pełnej okazałości.

Gramy różnie - we dwóch czy w pojedynkę. Nie ma to dla nas znaczenia. W zależności od sytuacji. Ale zawsze dajemy z siebie wszystko, żebyście mogli rano powiedzieć, że dawno się tak nie wytańczyliście. Bo to my jesteśmy dla Was, a nie na odwrót. My nie izolujemy się ze słuchawkami na uszach - my niszczymy się razem z Wami.
To co? Do zobaczenia tam, gdzie będziemy...
Do the Dance, People!

Patronat: Radio Eska

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich.
Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Wstęp jak zawsze:
po 21-ej panowie 10 zł
po 22-ej panowie i panie 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.