• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muchy (1 opinia)

Na początku lutego w Kwadratowej pojawi się zespół, który na polskiej, rockowej scenie muzycznej osiągnął już wiele. Od 2006 roku wydali dwie świetnie przyjęte płyty, kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedzili wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, dwukrotnie też, Michał Wiraszko przewodził organizacji festiwalu w Jarocinie.

maj 25

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
wrz 3

niedziela, godz. 19:00

bilety 225 zł
przedsprzedaż 175 - 195 zł
Z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat "zerowych" w Polsce. Od "Miasta doznań" i "Galanterii" po "Przesilenie" i "Notorycznych debiutantów" - pierwsza fala zespołów wypromowanych w Internecie i historia najnowsza polskiego rokendrola.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Pierwszy singiel zapowiadający kolejną płytę "Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę" momentalnie wspiął się na szczyty list przebojów. 18 sierpnia 2012 to data premiery trzeciego albumu Much - "chcecicospowiedziec". To wydawnictwo oprócz nowej muzyki zawiera płytę dvd z filmem fabularno-dokumentalnym o zespole.
Support:
The Sunlit Earth to alternatywny zespół pochodzący z najzimniejszego, zapomnianego przez świat miejsca w Polsce (Giżycko), powstały w obliczu nadchodzącej najokrutniejszej zimy stulecia. W celu ochrony rodzin, przyjaciół i przypadkowych osób grupa skomponowała kilkanaście rozgrzewających krew w żyłach utworów, które od tamtej pory skromnie, lecz uparcie prezentuje na scenach dla przyjemności i dobra publiczności.

Mimo krótkiego działania na scenie muzycznej zespół może pochwalić się wyróżnieniem na Festiwalu studenckim Fama, zajęciem pierwszego miejsca w przeglądzie do festiwalu Metropolia Jest Okey, na którym zagrał w grudniu 2012r., a także wygraniem miejsca na składance Muzyczne Ugięcie, do której nagranie piosenki 'Rotten Feelings' odbyło się w studio Radia Gdańsk.

Bilety:
-studenckie 20zł
-normalne 25zł

Sprzedaż:
- Punkty sprzedaży Eventim tj. Empik, Media Markt, Saturn
- Bratniak (p.211)
- on-line (Bilety do wydrukowania w domu)
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&fun=search&action=search&doc=search%2Fsearch&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&kudoc=artist&sort_by=score&sort_direction=desc&fuzzy=yes&suchbegriff=muchy

Opinie (1)

 • rąb...stare baby Lechia gola

  Nie przeszkadzać mi, bo tańczę :)

  już czas...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.