stat
Impreza już się odbyła

Move Move: Cyryl x Ola Teks (Elektryków) | Hypetalk (Plener 33) | Ici Colo (B90)

Przed nami ostatni piątek sezonu SUPERNOVA Let's Go!

paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 35 - 50 zł
paź 31

niedziela, godz. 20:00

bilety 50 zł
ELEKTRYKÓW
Specjaliści od ruchu pomogą Wam złapać odpowiedni elektroniczny rytm. Move Move czyli Cyryl i Ola Teks zapraszają na astro podróż od delikatniejszych brzmień house po mroczne i potężne techno.

PLENER 33
Przejmują nasi ludzie z HYPETALK. Czyli wiecie co z tym robić..

B90
ICI COLO Take Over

PLENUM
Ostatni z cyklu wernisaży Ulica Elektryków x Bombay Sapphire. Grafiki Natalii Pawlak - autorki tegorocznej identyfikacji wizualnej Pleneru 33 dołączą do prac Patrycji Podkościelny, Alicji Lesiak, Mateusza Króla, Ady Zielińskiej, Pauliny Hanzel i Małgorzaty Pawińskiej, Aleksandry Ołdak i Poli Augustynowicz.

W4 Food Squat
Jeśli jeszcze nie spróbowaliście któregoś ze specjałów W4: to jest ten moment! Naturalne winko ze specjalnej selekcji Terroirystów, kolorowe szprycerki Nie Przelewki cieszące oko, pizza bianca z Pizza Trucka, fryty z Carmnika, tacosy Panczo, miska mocy Nie/Mięsnego, funky street food ŁĄ BUS, a może hot dog House of Seitan? Jedzcie i pijcie, nim złapiecie fomo!

Drizzly Grizzly
Przytulna atmosfera, świetny bar i klimat na chill.

SUPERNOVA Elektryków świeci pełnym blaskiem do końca września! Ładujcie akumulatory, zabierajcie ulubionych kosmitów i wpadajcie do nas!

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w kompleksie SQUARE przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk. Pokaż mniej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.