stat
Impreza już się odbyła

Motylarnia (6 opinii)

Zapraszamy dzieci i dorosłych na wyjątkową lekcję przyrody. Podczas wystawy będzie można podziwiać i dotykać piękne, barwne i żywe okazy motyli tropikalnych o różnych rozmiarach.

Wejdź do motylarni, by z bliska podziwiać cuda przyrody, jakimi są motyle. Na Twoje pytania odpowiedzą doświadczeni hodowcy.

Podczas wystawy możesz poznać ciekawostki na temat motyli i wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami.

Wystawa czynna:

piątek-sobota: 9.00-21.00
niedziela: 10.00-20.00

Wstęp bezpłatny.TAJEMNICZY ŚWIAT MOTYLI


W sobotę, 21.10 w godzinach 12:00-18:00 na terenie Galerii Metropolia odbędzie się również wyjątkowe wydarzenie, które towarzyszyć będzie wystawie motyli.

Poza zwiedzaniem motylarni najmłodsi będą mogli wziąć udział w dodatkowych zabawach i warsztatach, które przeprowadzą animatorzy-motyle i leśne duszki!

Wśród atrakcji m.in.:


- malowanie buziek i motylowe tatuaże
- motylkowe origami, girlandy i zakładki do książek
- malowanki i rebusy
- konkursy plastyczne


Przyjdź do Galerii Metropolia i przenieś się do egzotycznego świata motyli.

Przeczytaj także

Opinie (6)

 • mieszane uczucia (1)

  mam w związku z tą nowa galerią. bylam w czasi po otwarciu Galerii, to był chyba festyn z okazji zblizajacych się swiat BN,hm... niby szumnie i w podobnym tonie pisali,zachecali... rzeczywistość okazała się dużo bardziej gorzka... animatorki zmeczone, gdy podeszły moje 2 córeczki ( 3 i 7 l), aby wziąć udział w zajęciach plastycznych,widac było zniechęcenie w ich oczach i ten mowiacy wzrok " o, następni... znowu trzeba będzie potem sprzątać"..., był jKIS KONKURS, z czego na scene mogły wejść tylko 5 dzieci i tylko dla tych 5 były nagrody-wielkie siaty z czyms niewiem, bo nei zalapałysmy się,coz najpierw szumnie reklamują ze "konkursy z nagrodami", to siła rzeczy to przyciąga dzieci, okazuje się ze tych nagród jest tylko 5?, pare dzieci weszło na scene jako "szóści i siódmi" to pan ich wyprosił,dzieci miały łzy w oczach, wydaje mi się,ze jeśli już tak krzycza i zapraszJaja to może zrobić mniejsze te siateczki i żeby było więcej tych gadżetów żeby starczyło dla więcej dzieci, nich to będą choćby drobnostki,naklejki, notesiki itp...dziecko cieszy się byle czym, oczywiście nie mam postawy roszczeniowej, żeby nie było, ze chodze i wyłapuje "co jest za darmo" ale skoro ktoś się ogłasza i cos oferuje a w rzeczywistości okazuje się ze to iluzja to trochę niefajnie...dla porównania,byłysmy wcześniej na festynie w Klifie, tam było zorganizowane zupełnie inaczej, mile panie animatorki, co chwila chodzily,dawaly cos z koszyka dzieciom, cukierki, baloniki itd.,,,konkursy i nagrody dla wszystkich, dzieci zachwycone a rodzice tez zadowoleni i przy okazji zakupy zrobia.

  • 10 0

  • Jasny gwint! Co Ty miałaś z j.polskiego?

   • 2 0

 • Jak można tak traktować zwierzęta?! (1)

  Motylarnia w centrum handlowym to jakieś totalne nieporozumienie!
  To, co dzisiaj przed południem zobaczyłam w holu Metropolii, było szokujące.
  Mnóstwo dzieci z rodzicami, towarzyszący im hałas i biedne, przerażone motyle w stosunkowo niewielkim pomieszczeniu, z którego owady nie mogą uciec...
  Kto sprawujący opiekę nad tymi zwierzętami na to zezwolił?!

  • 6 0

  • motylarnia w galerii handlowej w gdansku

   Niesmaczny widok braku szacunku dla zwierząt. Motyle na koniec dnia szorstko i nie uważnie zostały odrywane od siatki ogrodzenia która aż falowala jak je odrywano siłą. Zbierane po kilka jdnocześnie trzymanych miedzy palcami jednej dłoni do czarnego wora na śmieci.

   • 1 0

 • motyle siłą odrywane od siatki

  • 1 0

 • obrzydliwość

  W sobotę, przypadkowo miałam możliwość zerknięcia na tą watpliwą imprezę. Stado ludzi stłoczonych w ciasnym namiocie, wrzeszczące dzieci i biedne owady, ktore nie miały możliwosci ucieczki, razem. Coś okropnego! Obsługa to porażka, jeden facet w środku zupełnie niepanujacy nad gawiedzia i chaosem, niereagujący na okropne zachowania dzieciaków łapiących motyle to za odwłok, to za nogi lub miętoszące skrzydła. Zero reakcji. Mamusie i tatusiowie skupieni tylko na zrobieniu odpowiedniego selfie. Coś obrzydliwego! Drugi facet nawołujący do zakupu martwych osobników w gablotkach (pewnie padły po poprzedniej wystawie, więc interes się kręci). Taki proceder powinien być surowo zabroniony i karalny. Nie miał nic wspólnego z prawdziwą edukacją.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.