stat
Impreza już się odbyła

Morska Szkoła Czarodziejów

Mali czarodzieje, zakładajcie peleryny i odszukajcie swoje różdżki! Już niedługo wybierzemy się w kolejny magiczny rejs, by rozpocząć nowy semestr w słynnej Morskiej Szkole Czarodziejów. Jesteś rodzicem małego fana Harry'ego Pottera? Wybierz się razem ze swoim dzieckiem w magiczną podróż, pełną odkryć i rozwoju.

Festiwal Korektywy

gru 14

sobota, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Ferie Stena Line 2020

sty 21

wtorek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 179 zł
ulgowy 89 zł
Morska Szkoła Czarodziejów


Podczas warsztatów młodzi adepci magii poznają zaklęcia i nauczą się posługiwać magiczną różdżką, by dzięki temu odkryć własną wrażliwość i kreatywność, a także niezwykłą siłę wyobraźni.
Rejs Morska Szkoła Czarodziejów to spotkanie młodych fanów Harry'ego Pottera. Rodziny z dziećmi znajdą tu warsztaty, które uczą i bawią. Podczas nauki, ubrani w peleryny, najmłodsi poznają magiczne zaklęcia oraz stworzenia, których nie spotyka się na co dzień, takie jak smoki. A na koniec każdy z uczestników wyczaruje własne magiczne stworzenie za pomocą technik plastycznych. Młodzi adepci magii będą też mogli wykazać się wiedzą o świecie Harry'ego Potera w quizie i zatańczyć podczas magicznej dyskoteki. A na obiad zjedzą zupkę pani Weasley i naleśniki Rona!

Morska Szkoła Czarodziejów to część społeczności Quatronum, która skupia w sobie miłośników pojedynków na zaklęcia, talizmanów, eliksirów, alchemii. Po raz kolejny spotkamy się na statku, a uczniowie naszej Szkoły będą mogli dalej rozwijać swoją wyobraźnię w domu. Każdy dostanie czarodziejską pelerynę oraz różdżkę, aby ćwiczyć zaklęcia i zaimponować kolegom, który nie byli jeszcze w magicznej uczelni!

Jeżeli jesteś rodzicem małego fana Harry Pottera, nie czekaj - już dziś zapisz go na magiczny rejs, bo liczba miejsc na warsztatach Morskiej Szkoły Czarodziejów jest ograniczona.

W cenie od 149 zł/dziecko i 199 zł/dorosły:  
rejs promem; 

kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu); 

obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;

atrakcje dla dzieci zgodnie z programem; 

magiczna peleryna oraz różdżka dla każdego dziecka;

rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;

 

Dodatkowo płatne:

bufet kolacyjny All Inclusive za 75 zł/dorosły + dziecko do 6 lat gratis.Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni