Impreza już się odbyła
PATRONAT

Moonspell / support: Salviction, Carnal (7 opinii)

28 października w Klubie B90 zagra czołowy zespół metalowy z Portugalii - MOONSPELL! Podczas tego wieczoru będziemy mieli również przyjemność usłyszeć dwie utalentowane polskie kapele: SALVICTION i CARNAL

Relacja z imprezy

Genialna załoga z Portugalii pod niezmiennym dowództwem fantastycznego Fernanda Ribeiro zajmuje w sercach polskich fanów miejsce szczególne. A i sami muzycy nie raz podkreślali, że wizyta w Polsce jest dla nich zawsze miłym i wyjątkowym przeżyciem. Istniejący już ponad 20 lat zespół gościł nad Wisłą wielokrotnie, za każdym razem zachwycają metalową brać unikatowym połączeniem black metalu, folku, doomu, rocka gotyckiego, death metalu z niezwykle inteligentnymi tekstami pasjonującego się filozofią, historią, poezją i okultyzmem Ribeiro, którego jednym z ulubionych pisarzy jest Polak, Stefan Grabiński, autor genialnych "Niesamowitych opowieści". Podczas kolejnej wizyty nad Wisłą Moonspell będzie promować wydany w 2012 roku podwójny krążek "Alpha Noir / Omega White".

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


www.facebook.com/moonspellband
www.youtube.com

Support:

SALVICTION /PL/

Salviction powstało w okolicach wiosny 2011 w Trójmieście, zainspirowane przede wszystkim zespołami Post-Metal/Sludge takimi jak Neurosis czy Cult of Luna, dodając do tego własną apokaliptyczną i mocno depresyjną atmosferę. W 2012 wydaliśmy własnym sumptem demo CD z sześcioma utworami, które są do pobrania na naszym zespołowym bandcampie.

www.youtube.com

CARNAL/PL/

Doskonale znany kwintet, który za swoją bazę ma stolicę, ale powstał w Żurominie. Carnal jest w wieku gimnazjalnym, w 2013 roku stuknęło mu 14 lat. Muzycznie łączy elementy doomu i death metalu. Zespół na koncie ma trzy duże płyty, dwa single i demo. Ostatni album Carnal pochodzi z 2009 roku i nosi tytuł "Re-Creation". Kapela zaliczyła między innymi dwie Metalmanie, mini-trasę po Bałkanach, parę niesławnych HunterFestów. Supportowała takich tuzów jak Paradise Lost, In Flames, czy Life Of Agony. Główną postacią Carnal jest wokalista Robert Gajewski, który poza zdzieraniem gardła w kapeli, od lat znany jest też jako organizator koncertów i prowadzący audycje radiowe poświęcone mocnej muzyce.

Data: 28.10.2013 /poniedziałek/
18:00 - otwarcie klubu
19:00 - SALVICTION /PL/
19:50 - CARNAL /PL/
21:00 - MOONSPELL /PORTUGALIA/

Przeczytaj także

Opinie (7) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.