• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Monolink

pop

Człowiek orkiestra: piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny. Można się zastanawiać jak Monolink łączy te różne aspekty współczesnej kultury dźwięku, ale to właśnie sprawia, że taka mieszanka czyni go niesamowicie fascynującą postacią. Jego styl łączy narrację piosenek z muzyką elektroniczną. Gitara współpracuje z padami, bass romansuje z emocjonalnym wokalem, a sama prezentacja Monolinka dopełnia całości.

Zadebiutował stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku albumem "Amniotic", ale jego twórczość szybko zakorzeniła się wśród fanów tego typu muzyki, którą trudno przyporządkować jednemu gatunkowi, bo niemiecki artysta często eksperymentuje. Monolink miał okazję dzielić się swoją muzyką i pasją w wielu najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in. Burning Man czy Fusion Festival. Bardzo miło nam ogłosić, że elektroniczny set z gitarą i wokalem na żywo tego wyjątkowego artysty wydarzy się w trzech miejscach w Polsce już jesienią tego roku! Muzyk wystąpi w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie promując swój nowy album "Under Darkening Skies".
Monolink (live) - Mayan Warrior - Burning Man 2018

pop - koncerty w Trójmieście


Bilety na wszystkie trzy koncerty będą dostępne w sprzedaży w czwartek, 23 września od godziny 11.00 na stronie www.followthestep.com.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 Pokaż mniej

Opinie