stat
Impreza już się odbyła

Mono

W 2019 roku Mono zbliża się do 20. rocznicy swojego istnienia - i nic nie wskazuje na to, żeby na tym miało się skończyć.

sie 7-8

piątek - sobota, godz. 18:00

Słupsk,
bilety 90 zł
wrz 25

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Konflikt i korelacja pomiędzy ciemnością i światłem to uniwersalny motyw przewodni zespołu, który kończy w tym roku 20 lat. Muzycznie być może nikt w XXI wieku nie opisywał nam tej relacji tak uparcie i z taką wrażliwością jak japońskie Mono.

rock - koncerty w Trójmieście


Na przestrzeni 20 lat istnienia i 10 wydanych albumów, Mono przybliżało nam tę najbardziej skrytą i chaotyczną z natur życia, używając swojej muzyki. Ich alfabet dźwięków - choć rozpoczęło się jedynie od gitar i perkusji - ewoluował do liczby ponad 30 instrumentów. Tym razem, w najnowszym albumie Nowhere Now Here, zespół do tej palety dodaje elektronikę. Na nowej płycie pojawiają się też
pierwsze w historii zespołu zmiany w składzie - do trio Goto, Tamaki i Yoda dołącza nowy perkusista - Dahm Majuri Cipolla.

Przy okazji wydania nowej płyty, Mono podzieliło się także swoją współpracą nad krótkometrażowym filmem w reżyserii Julien Levy. Film zainspirowany został nowym utworem "After You Comes The Flood" i opowiada historię wprost z Tokio, w której strach i pożądanie przeplatają się w jednym tańcu.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij