• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Monkey Funks: Tribute to Red Hot Chili Peppers

Monkey Funks to grupa - hołd dla twórczości zespołu Red Hot Chili Peppers, stworzony przez najlepszych Polskich funkrock'n'rollowców. Monkey Funks powstał w 2008 r., w 2014 r. reaktywizował się, gdy glennSKii wrócił do Polski po trzyletnim okresie spędzonym w Azji i Kalifornii. Każdy z członków grupy to profesjonalny muzyk grający w wielu różnych projektach muzycznych. Miłość do Red Hot Chili Peppers i perfekcyjna znajomość ich kawałków przekonała ich do stworzenia tej formacji. Wokalista, glennSKii (znany z polskiej grupy Blenders), pochodzi z USA i zamieszkiwał rodzinny stan RHCP, Kalifornię. Monkey Funks ma szeroki repertuar złożony z piosenek RHCP i gra materiał na najwyższym poziomie technicznym.

kwi 13

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 60 zł
ulgowy 50 zł
Kup bilet
wrz 30

sobota, godz. 18:00

bilety 119 zł
Kup bilet
Zespół Monkey Funks tworzą:
glennSKii Meyer (USA) - Wokal / Produkcja

(FreeQ ButiQ. Southern Brothers, Blenders, Groovekojad, the Doorsz, Funk Motor, Jazz Nojz Breaksystem) Wokalista/rapper, producent, MC, autor tekstów. Nagrody: Fryderyk, Polish Dance Awards, nominacja do Paszportu Polityki, 2 złote płyty i 1 platynowa. Wystąpił na wielu koncertach oraz festiwalach w Polsce i za granicą, n.p.: RMF Inwazjia Mocy, PolandRock, Wielkie Finały WOŚP, Przystanek Woodstock, Węgorzewo, Cieszfanów, Marlboro Sound Race, European Capital of Culture - Copenhagen, Red Bull - Austria, Converse Tour w VietNam. Współpraca: Liroy, Reni Jusis, Yaro, Kayah, Jarek Śmietana, Leszek Możdżer, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Irek Wojtczak, Łąki Łan.
Krzysztof Stachura - Gitara / Backing Vox
(Logophonic, Cast Effect, Mordy, the Doorsz, Bielizna) Gitarzysta, kompozytor i aranżer. Współpraca: Bielizna, Blenders, Makowiecki Band, Łyczacza, Tymon Tymański, Olo Walicki, Przemek Dyakowski. Nagrody m.in.: Mazurskim Turnieju Muzycznym. Wystąpił m.in. na: Top Trendy, Festiwal w Opolu, Ostróda Reggae Festiwal, Opener, Seven Festival, Piknik Country.
Piotr Słodkowski - Gitara / Backing Vox
(FreeQ ButiQ, Southern Brothers, The Dames, Blues Connections)
Multi-instrumentalista chociaż szkołę muzyczną ukończył w klasie kontrabasu i gitary, potrafi również grać na pianinie i perkusji. Czuje się dobrze w wielu gatunkach muzycznych, swój czas dzieli na pięć zespołów, a każdy jest jego ulubionym. Grywa też gościnnie jako muzyk sesyjny. Na koncie ma wiele koncertów, grał między innymi w Operze Leśnej w Sopocie, na zlotach motocyklowych oraz w znanych trójmiejskich klubach.
Szymon Walkusz - Bas
(Wide Road) Młody artysta i miłośnik stylów tj. Funk, Rock, Hard-Rock; Bass-Clang & Slap ; zagrał wiele koncertów ulicznych oraz imprez zamkniętych z zespołem Wide Road oraz jam sessions, w tym również koncerty na Ustka Charlotta Sailing Days.
Michał Młyniec - perkusja
muzyk z Gdyni udzielający się na scenach od ponad 15 lat. Perkusista, basista, gitarzysta. Zagrał setki koncertów w Polsce i zagranicą - z autorską muzyką odwiedził Niemcy, Holandię, Francję, Czechy, Austrię i Litwę. Ma za sobą również występy w telewizji - Polsat, TVN, TVP2. Współpracował z takimi zespołami jak: Blenders, The Shipyard, Sautrus. Zagrał na najważniejszych festiwalach w Polsce Przystanek Woodstock, Męskie Granie, OFF Festival, Red Smoke Festival, Spring Break, Castle Party. Najświeższa kolaboracja to zimnofalowy zespół Made In Poland, gdzie obsługuje gitarę, bas i perkusję. Oprócz tworzenia muzyki autorskiej bardzo często udziela się w tzw Tribute Shows, gdzie gra na żywo muzykę zespołów m.in.: Nirvana, Pearl Jam, Alice In Chains, Foo Fighters, Faith No More, Nine Inch Nails, Rammstein, Rage Against The Machine, itd.

rock / punk - koncerty w Trójmieście

Opinie