stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Moloteka Music Festival (5 opinii)

Festiwal muzyczny "Moloteka Music Festival" to wyjątkowe wydarzenie w kalendarium kulturalnym Gdańska. Założeniem koncertu jest propagowanie polskiej muzyki elektronicznej szerszej publiczności oraz jest uwieńczeniem sezonu letniego w gdańskiej Molotece oraz PGE Stadion Letni.

Relacja z imprezy

bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
Kup bilet
18 sierpnia 2017 w Gdańsku odbędzie się koncert, na którym wystąpią aż trzy zespoły polskiej sceny muzycznej Mikromusic, Rebeka oraz The Dumplings. Na potrzeby tego koncertu na plaży zostanie postawiona profesjonalna infrastruktura oraz scena koncertowa, a wstęp będzie całkowicie bezpłatny. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00. O support zadbają rezydenci klubu Lone, Paul Sweden oraz Ceri przy akompaniamencie Agnieszki Rassalskiej oraz saksofonisty Bartosza Jarosza.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Mikromusic - grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się̨, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią̨ nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie mają 6 płyt, w tym dwie płyty koncertowe.

Rebeka - to polski zespół muzyczny wykonujący electro pop, założony w 2008 roku w Poznaniu przez Iwonę Skwarek. W 2010 skład zwiększył się o drugą osobę - Bartosza Szczęsnego. Charakterystyczne dla zespołu jest wykorzystywanie keyboardu Casio w połączeniu z komputerem oraz emocjonalne, minimalistyczne kompozycje połączone z tekstami w języku angielskim. W 2016 wydali swoją druga płytę Davos.

THE DUMPLINGS - Laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok. Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek i chwytliwe melodie. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów. Mają na koncie dwa albumy: "No Bad Days" (2014) i "Sea You Later" (2015)

Festiwal muzyczny "Moloteka Music Day" jest realizowany przy wsparciu finansowym grupy kapitałowej Grupa LOTOS S.A.

"Moloteka Music Festival"
18.08.2017 Start o godzinie 18: 00 Gdańsk Brzeźno klub Moloteka

18.00 start imprezy Djs Paul Sweden, Ceri & Agnieszka Rassalska, Bari sax
19.30 Mikromusic
20.30 Set djski
21.00 The Dumplings
22.00 Set djski
22.30 Rebeka
23.30 Lone, Agnieszka Rassalska & Bari sax

WSTĘP WOLNY!

GK PGE Emocje do pełna #lotos Golden Tulip Gdańsk Residence KiK J. Kulik, A. Kurek S.C. Ministerstwo Sportu i Turystyki #beactive

Opinie (5) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  paź 18
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Król

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni