stat
Impreza już się odbyła

Moda Live Online w Galerii Klif!

Galeria Klif w Gdyni zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje kolekcję marki Campione. Pokaz odbędzie się w środę 16 czerwca o godzinie 18:00.

sie 14-15

sobota - niedziela, godz. 10:00

Wstęp wolny

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Campione to międzynarodowa marka oferująca modę o najwyższej jakości z licznymi akcentami stylu marynistycznego. Marka istnieje już od 30 lat i sukcesywnie rozwija swoją działalność o coraz to nowsze rynki.

Charakterystyczna dla tej marki jest przede wszystkim wysoka jakość produktów i tkanin oraz nietuzinkowe projekty. Każdy artykuł wzbogacony jest w wyszukane detale i wykończenia, które sprawiają, że każda rzecz jest niepowtarzalna i innowacyjna.

Moda Live Online to cykl spotkań z markami Klifu, które odbywają się w salonach najemców. Jest jedną z części działań online2offline galerii. Cykl jest formą wsparcia najemców poprzez promocję ich asortymentu.

Spotkanie zrealizowane będzie za pośrednictwem social mediów klienci będą mogli obejrzeć pokaz w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione zestawy będzie można zarezerwować telefonicznie podczas liva oraz kupić w salonie Campione.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.