stat

Moda Live Online w Galerii Klif

Galeria Klif w Gdyni kontynuuje popularny cykl Moda Online Live. Kolejne spotkanie odbędzie się 5 sierpnia, podczas którego trener wizerunku Katarzyna Kobiela, przedstawi stylizacje marki Superdry. Całość uzupełni obuwie od Martes Sport.

Pokaz będzie piątym spotkaniem w ramach serii Moda Live Online. Jest to inicjatywa Galerii Klif w Gdyni mająca na celu promocję marek dostępnych w centrum oraz wsparcie sprzedaży najemców.

Podczas najbliższego spotkania stylistka Katarzyna Kobiela przygotuje i przedstawi stylizacje angielskiej marki Superdry, którym towarzyszyć będzie obuwie z salonu Martes Sport. Ubrania brandu Superdry dedykowane są osobom aktywnym, ceniącym modę oraz zwracającym uwagę na doskonałą jakość. W ofercie Martes Sport klienci galerii znajdą markowe produkty do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportu.

Prezentacja realizowana będzie za pośrednictwem social mediów klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w salonie Superdry oraz Martes Sport. Na uczestników live czekają atrakcyjne rabaty.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku w środę 5 sieprnia o godzinie 18:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij