stat
Impreza już się odbyła

Moda Live Online

Moda Live Online to cykl, który zagościł w gdyńskim Klifie na stałe. Podczas kolejnej prezentacji modowej na żywo, trener wizerunku Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje marki PINKO, której towarzyszyć będzie ekskluzywna biżuteria N.Nagel. Spotkanie on-line odbędzie się we wtorek 7 lipca o godzinie 18:00.

w każdą środę (do 26.05), godz. 18:00, 18:30

Online
Podczas najbliższego spotkania Katarzyna Kobiela zaprezentuje inspirujące stylizacje skomponowane z ubrań marki PINKO - z kolekcji przecenionych oraz z nowej kolekcji, która już niedługo zagości w salonach. Całość uzupełniona będzie dodatkami wyjątkowej biżuterii marki N.Nagel. Na uczestników w czasie spotkania czekają atrakcyjne rabaty oraz niespodzianki.

Pokaz realizowany będzie za pośrednictwem social mediów klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w sklepach prezentowanych marek.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.