• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Moc rodzinnych atrakcji na zakończenie ferii

Rodzinne rozgrywki w grach planszowych, wspólne układanie puzzli i rozwiązywanie łamigłówek, a także kreatywne warsztaty dla seniorów czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Gdańsk w ostatni weekend ferii zimowych. W sobotę 28 stycznia seniorzy poznają bliżej technikę decoupage stworzą dekoracje w stylu vintage, a w niedzielę 29 stycznia będzie można rodzinie zagrać w gry planszowe i nie tylko.

Ostatnie dni tegorocznych ferii zimowych mogą upłynąć na radosnej rodzinnej zabawie. Na najbliższą sobotę i niedzielę Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaplanowało różnorodne atrakcje dla starszych i młodszych.

PROGRAM:

28 stycznia
Warsztaty kreatywne dla seniorów | 12:00 - 17:00
W sobotę 28 stycznia pasaż gdańskiego Centrum Handlowego Auchan wypełni twórcza atmosfera. O godzinie 12.00 rozpoczną się bezpłatne warsztaty kreatywne adresowane specjalnie do seniorów. Uczestnicy poznają technikę ozdabiania decoupage, która sprawia, że przedmioty zyskują charakterystyczny, postarzony wygląd. Wykorzystując specjalne preparaty, papierowe wzory i naturalne dodatki, z butelek i innych szklanych naczyń, seniorzy wykonają dekoracyjne wazony. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu. Bezpłatne warsztaty potrwają do godziny 17.00.

Kolejne zajęcia z jesiennego cyklu "Kreatywny senior" odbędą się:
25 lutego - kubistyczne portrety
18 marca - wiosenne dekoracyjne wianki

29 stycznia
Zagrajmy razem | 12:00 - 15:00
Natomiast w niedzielę 29 stycznia na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Gdańsk czekają gry planszowe, wspólne układanie puzzli i rozwiązywanie łamigłówek. To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych, poznać nowe gry lub zagrać w te ulubione. We wspólnej zabawie będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 15.00. Wstęp wolny.

Rodzinne animacje na zakończenie ferii odbędą się 28 i 29 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny.

Przeczytaj także

Opinie