stat
PATRONAT

Mobilny Dom Kultury - Żabianka: Legendarny Teatr Miniatura

Wydarzenie w ramach

Legendarny Teatr Miniatura

reżyseria: Michał Derlatka
występują: Agnieszka Grzegorzewska, Aleksandra Miska, Magdalena Żulińska, Piotr Kłudka

Nietypowy plenerowy projekt artystyczny Teatru Miniatura, który przygotował specjalny namiot, gdzie mają wstęp tylko dzieci! W środku czekają je jedyne w swoim rodzaju przedstawienia lalkowe inspirowane gdańskimi legendami "Dlaczego Bałtyk jest słony?", "Diabelski kieł", "Krasnoludki z Cygańskiej Gorki" i "Stolemowe dary". Projekt jest o tyle wyjątkowy, że do namiotu może wejść tylko kilkoro dzieci (3-4), a przedstawienie potrwa tylko kilka minut! Aktorzy Miniatury z reżyserem Michałem Derlatką dbają o to, żeby żadne przedstawienie nie było takie samo, żeby każde było niepowtarzalnym doświadczeniem.

24 lipca na Chełmie i 31 lipca na Żabiance w ramach Mobilnego Domu Kultury Gdańskiego Archipelagu Kultury Miniatura postawi swój specjalny teatralny namiot, do którego mają wstęp tylko dzieci. Legendarny Teatr Miniatura to cykl krótkich spektakli lalkowych na podstawie gdańskich legend, granych w bezpośrednim kontakcie z małym widzem. Widownia jest niewielka - na poduchach może się rozsiąść najwyżej czworo dzieci, a każdy spektakl trwa kilka minut.

Wstęp na wszystkie pokazy wolny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.