• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Młode Wilki Polskiego Stand-up'u

Warsaw Stand-up oraz PIF PAF Gdynia mają przyjemność zaprosić Was na JEDYNE W SWOIM RODZAJU wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami MŁODE WILKI POLSKIEGO STAND-UPU, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej! Już 29.03, w środę, o godzinie 19:00, czterech MŁODYCH WILKÓW wystąpi dla Was w cenie JEDNEGO STAREGO.

paź 1

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 59 zł
Kup bilet
paź 11

piątek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 89,99 - 249,99 zł
Imprezę poprowadzi dwóch gospodarzy - Tomasz Waber Waberski i Maciej Natan Miłaszewski.

Wystąpią:
BARTEK TOCZEK
- były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Tyje w standupowe doświadczenie, a chudnie, kiedy się śmiejecie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu "DIETOX".
ROMAN KOSTELECKI - trzykrotnie występujący w COMEDY CENTRAL, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.
KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest "cringe".
ARTEK KOCHANOWSKI - ma 29 lat, pochodzi z miasta Warka. Stand-up uprawia od roku. W swoim dorobku ma już sporo sukcesów, większość negatywnych. Najczęściej żartuje ze swoich problemów w relacjach z innymi ludźmi.

Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego:
Bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma MŁODYCH WILKÓW.

Opinie