stat

Mistrzostwa Polski Dj'ów IDA 2021

21 sierpnia 2021 roku odbędzie się Polska edycja IDA podczas której zostaną wyłonieni mistrzowie w trzech kategoriach scratch, show i technical. Zwycięzcy wezmą udział w światowych mistrzostwach które odbędą się pod koniec tego roku.

Program imprezy zostanie opublikowany wkrótce.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.

To 100 powodów i 100 okazji, aby wpaść na kawę, lunch, drinka, rodzinny piknik, spacer, rowerową wycieczkę, spontaniczne spotkanie, grubą potańcówkę i i powolne chillowanie. Wytatuuj się, zrób designerskie zakupy, obcuj ze sztuką, obejrzyj film na ścianie 100letniego budynku Stoczni.
Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

IDA - czyli - International Dj Association wywodzi się bezpośrednio z International Turntablist Federation (z siedzibą w San Francisco), która dla wielu była międzynarodową organizacją zrzeszającą DJ-ów z całego świata. Jej głównym celem była promocja turntablizmu, czyli wykorzystania gramofonu jako instrumentu muzycznego . ITF miał swoje przedstawicielstwa w ponad 15 krajach. Jednak w 2006 roku federacja zawiesiła swoją działalność na rzecz powołania Międzynarodowego Stowarzyszenia Dj-ów IDA z siedzibą w Krakowie. Powstanie IDA było przyczyną koniecznych zmian, które miały na celu uatrakcyjnienie i unowocześnienie konkursu ITF. W 2006 roku agencje federacji działające na całym świecie zdecydowały się na reformę, która doprowadziła do powołania nowej organizacji o nazwie International DJ Association, która rozpoczęła swoją działalność 1.1.2007. Ten dzień uważany jest za początek nowej, znaczącej ery w historii turntablizmu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • clubbing / disko , pubbing , muzyka na żywo
    sie 2-3
    poniedziałek - wtorek, g. 21:00
    Gdańsk, Bunkier
    Loco Latino x Yoorek