• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Miss Północy 2016

Eliminacje do najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie - Miss World. Fundacja "Projekt Miss" zaprasza na casting do konkursu Miss Północy 2016, regionalnych eliminacji do Miss World Poland.

Ten casting to nie tylko pierwszy krok na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety świata, ale też szansa aby zostać zauważoną i rozpocząć karierę modelki. Miss World to zmagania ponad 100 przedstawicielek różnych krajów, odbywające się od 1951 roku. Korona, którą przyznaje organizacja niestety od ponad 25 lat nie trafiła na głowę polki. Pora to zmienić - dlatego zapraszamy piękne Panie z Pomorza i nie tylko do przystąpienia do konkursu Miss Północy 2016.

Casting odbędzie się 6 i 7 sierpnia 2016 roku w klubie fitness My Gym w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Uczestniczki powinny spełniać następujące kryteria:
- posiadać polskie obywatelstwo,
- być panną bez dzieci,
- mieć wzrost co najmniej 170 cm,
- być w wieku od 18 do 25 lat,
- nie posiadać widocznych tatuaży,
- być niekaraną.

Aby wziąć udział należy uprzednio zarejestrować się na stronie www.projektmiss.pl i podać następujące
dane:

- imię, nazwisko oraz dane kontaktowe
- wzrost i wagę
- obwód biustu, bioder i talii
- kolor włosów i oczu

oraz załączyć zdjęcia lub linki do profili w portalach społecznościowych.

Spośród zgłoszeń organizator wybierze uczestniczki, które zostaną zaproszone na casting. Fundacja "Projekt Miss" to przedsięwzięcie z misją, aby przywrócić konkursom piękności dawny blask. Chcemy aby organizowane przez nas wybory cieszyły się opinią przejrzystych, profesjonalnych i prestiżowych. Mamy jasny cel - przyznawać tytuł miss, z którym wiąże się katalog pozytywnych warunków jakie spełnia kandydatka, która go otrzymuje oraz organizacja, która go wręcza.

Nie nastawiamy się na ekspresowy sukces, lecz na długofalowe zdobywanie pozycji. Szanujemy dorobek istniejących instytucji, jednak chcemy wytyczyć nowe wzorce i odbudowywać wizerunek, który został zniszczony przez niejasne zasady, nieformalne wpływy czy skandale obyczajowe.

Opinie